کنگره تاخیر در ساخت و ساز از Leh-Manali جاده برای سال ها می گوید Ladakh عضو شورا

به عنوان هند و چین درگیر در یک بن بست نظامی در امتداد خط کنترل واقعی (LAC), Zanskar مشاور چهار متهم حزب کنگره از هدفمند تاخیر در ساخت و ساز از Leh-Manali جاده از 2004-2014.

“ساخت و ساز از Leh-Manali جاده است که از اهمیت زیادی از نظر امنیت ملی به تعویق افتاد در دولت UPA. از سال 2004 تا سال 2014 انجام شد و در هر جاده مهم به وضوح نشان می دهد که کنگره نشان داد سهل انگاری در ساخت و ساز از Leh-Manali جاده بود که در سال 2007 تکمیل شود. این Vajpayee دولت مورد تایید بود Leh-Manali پروژه جاده” مشاور گفت: Zee News.

به ویژه تصمیم به ساخت Leh-Manali جاده گرفته شده بود توسط وزیر سابق اتل بیهاری واجپایی در ماه ژوئن سال 2000.

اما پس از آن UPA دولت نشان داد سهل انگاری در Leh-Manali ساخت و ساز جاده با کاهش بودجه صندوق تخصیص برای زیرساخت های این مشاور گفت.

از 2008-2016 تومان 3,300 به 4,600 کرور بودند اختصاص داده شده برای زیرساخت در حالی که در 2017-18 این بودجه افزایش یافته بود به 5,450 تومان کرور. علاوه بر این, 6,700 تومان کرور در 2018-19 تومان 8,050 کرور در 2019-2020 و 11,800 تومان کرور در 2020-2021 شد اختصاص داده شده برای زیرساخت توسط مرکز.

در ضمن کنگره و بی جی پی در درگیر یک جنگ تلخ از کلمات پس از Galwan دره درگیری که به کشته شدن 20 ارتش هند Jawans.

کنگره رهبر راهول گاندی ارسال شده یک ویدیو در توییتر خود رسیدگی و گفت: “ما در حال آمدن به گوش مردم هستند گفت: تصاویر ماهواره ای نشان می دهد, Ladakh ساکنان می گویند و ژنرال بازنشسته ارتش می گویند که چین ربوده دور زمین ما است. آن را گرفته به دور زمین نه فقط در یک مکان اما در سه مکان.”

“نخست وزیر شما را به حقیقت صحبت می کنند و به کشور است. اگر به شما می گویند هیچ زمین گرفته شد و حقیقت این است که در غیر این صورت آن خواهد بود, چین, افزایش,” او اضافه شده است.

در پاسخ به راهول گاندی اظهار صفحه اصلی وزیر Amit Shah متهم راهول گاندی از انجام “ochhi rajniti” (کم عمق فکر سیاست) و سخنان “دوست” چین و پاکستان در مرز تنش با چین و تأکید کرد که دولت آماده شد برای بحث در مجلس است که در آن “1962 se aaj tak انجام-انجام haath هو jayein” (اجازه دهید بحث ما از جنگ سال 1962 به بعد تا حال حاضر آماده برای بحث قوی).

“بله ما به طور کامل قادر به دست زدن به ضد هند تبلیغات اما آن را نشانی از درد زمانی که یک رئیس جمهور سابق از چنین یک حزب سیاسی می کند “ochi rajiniti (کم عمق فکر و سیاست) در یک زمان از مشکلات است. آن است که یک ماده از خود اندیشی برای او و کنگره که برچسب است که گرفته شده رو به جلو توسط پاکستان و چین است. آن است که نه برای من. آن است که یک ماده از نگرانی برای کنگره که در توییتر با خود رهبر است که با تشویق پاکستان و چین است. به شما می گویند چه چین و پاکستان بود. و در این زمان بحران” آمیت شاه گفت.

هند گفته بود در اوایل این هفته که استقرار تعداد زیادی از نیروهای نظامی توسط چین و تغییر در رفتار را در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) نیز تشدید ناموجه و غیرقابل دفاع ادعا و ادامه وضعیت فعلی خواهد فقط خراب کردن جو برای توسعه روابط دو جانبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de