روز پس از سابق کمیسیون برنامه ریزی معاون رئیس Montek سینگ Ahluwalia نشان داد که پس از آن ساعت Manmohan Singh تا به حال از او پرسید که آیا او باید استعفا به عنوان راهول گاندی پاره فرمان در سال 2013 کنگره به دفاع از رهبر گفت: Rahul دارای احترام بسیار زیاد برای سینگ و هرگز نمی تواند بی احترامی به او است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره سخنگوی Randeep Surjewala اظهار داشت که راهول گاندی تصمیم به پاره فرمان آورده شده توسط کنگره به رهبری دولت UPA در سال 2013 اجازه می دهد تا کسانی که به اعدام محکوم شده در پرونده های جنایی به مسابقه انتخابات باید به عنوان یک مرحله شجاع.

“من نمی دانم آنچه که مورد بحث بین دو نفر است. اما راهول گاندی در نظر گرفته شده است دکتر مانموهان سینگ به عنوان گورو و راهنمای نه راهول گاندی و حزب کنگره حتی می توانید فکر می کنم از بی احترامی او” Surjewala گفت.

“مسئله این است که نه پاره شدن کاغذ اما مسئله این است که از پاک کردن سیاست و اینکه آیا جنایتکاران باید در سیاست,” او اضافه شده است.

قابل توجه Rahul تا به حال انتقاد بحث برانگیز فرمان که در آورده بود توسط دولت UPA به نفی دیوان عالی کشور حکم در محکوم ساختند ، او تا به حال نام آن را “مزخرف کامل” است که باید “پاره و دور انداخته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im