‘تبریک به AAP…’: ساعت مودی تبریک, Arvind Kejriwal, برای پیروزی در دهلی مجمع انتخابات

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه تبریک گفت Aam Aadmi Party (AAP) رئیس Arvind Kejriwal, برنده شدن یک دستور در دهلی مجمع انتخابات سال 2020 است.

ساعت مودی در زمان به توییتر به آرزو Kejriwal, تبریک Kejriwal و حزب او و آرزو حزب بهترین ها در تحقق آرمان های مردم دهلی نو’.

“تبریک به AAP و شری @ArvindKejriwal جی برای پیروزی در دهلی مجمع انتخابات است. آرزوی آنها بهترین در تحقق آرمان های مردم دهلی نو” نخست وزیر نوشته شده در سایت های رسانه های اجتماعی خود را از توییتر رسمی اداره کند.

Kejriwal بعد از ایشان تشکر نخست وزیر در یک صدای جیر جیر و پاسخ گفت که او به دنبال به جلو به همکاری نزدیک با این مرکز به پایتخت به ‘واقعا در کلاس جهانی شهر’.

شمارش آرا برای دهلی مجمع انتخابات سال 2020 در جریان است. همانطور که در اوایل روند حاکم Aam Aadmi Party (AAP) گرفته شده روشن شود.

حکم AAP قفل شده بود در یک مثلثی مسابقه با بی جی پی و کنگره است. به عنوان آن در حال حاضر می ایستد AAP موفق به کسب 35 کرسی است و در حال حاضر پیشرو در 63 کرسی در حالی که بی جی پی برنده 3 کرسی و پیشرو در تنها 4 کرسی است. اکنون روشن است که AAP خواهد آمد بازگشت به قدرت با فشارهای.

این Arvind Kejriwal-led AAP برنده شده بود 67 کرسی از 70 عضو مجمع 2015 در مجمع انتخابات هجوم همه انتظارات. کنگره موفق به باز کردن حساب در مجمع و BJP قادر به برنده شدن سه نفر.

تنگ ترتیبات امنیتی نیز قرار داده شده است در محل در مراکز مختلف در سراسر سرمایه های ملی قوی با اتاق های ذخیره سازی EVMs در زیر قرار داده شده سه لایه امنیتی است.

وجود دارد 672 نامزدها — 593 مردان و 79 زنان – در نزاع برای 70 کرسی از دهلی مجمع.

وجود دارد که 13 دوره از شمارش و پستی آراء را شمارش اول و EVMs باز خواهد شد تنها پس از شمارش آرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im