مقابله با میراث و ایجاد خود: دیدار اول, سیاه, رودز, ترومن و Udall محقق

مانند بسیاری 21 ساله ها, Wanjiku “واوا” Gatheru است در توییتر. و در Nov. 24, 2019, یکی از دانشگاه کانکتیکات ارشد مطالعات زیست محیطی عمده توييتها ویروسی رفت.

نه واوا نیست کاملا بدن آخرین Infinite رقص شوق و نه او ایجاد یک روند هشتگ. او توییتی خبر که درآمد او تبریک از صفوف Cory Booker به برنیس پادشاهو غریبه ها به طور یکسان: او یک رودز محقق برای کلاس 2020—که تنها بخشی از اخبار باور نکردنی. که با موفقیت چشمگیر در دو Gatheru شد اولین فرد سیاه و سفید تا کنون به دریافت سه نفر از معتبر ترین بورس های تحصیلی موجود—the Rhodes, ترومنو Udall.

تبلیغات

و با وجود اینکه به طور افراطی افتخار خودش و دستاوردهای Gatheru می گوید وجود یک بخشی از خود را که در حال حاضر تاسف صدای جیر جیر.

“در 140 کاراکتر وجود ندارد اتاق به اندازه کافی برای من به ارائه متنوع [بررسی اجمالی] چگونه داستان من بله می توان بدبختانه به عنوان استثنایی,” او گفت: ریشه در یک نشست ،

به عنوان دختر کنیا مهاجران که نقل مکان کرد و از کشور خود به ایالات متحده—و دوباره یک بار در آمریکا از یک تا حد زیادی آفریقایی جامعه در Worcester, MA به فوق العاده, سفید, شهر کوچک, Putnam, کانکتیکات—همه در امید رسیدن به یک آموزش بهتر برای فرزندان خود واوا آگاه است که روایت او را می توان به عنوان اثبات مثبت برای ‘جلو خودتان را با خود خندیدن’ جمعیت که کار سخت همیشه خاموش می پردازد.

به همین دلیل زیست محیطی عدالت مدافع می گوید: این بسیار مهم است برای او را به فکر کردن در مورد چگونه او در مورد داستان و چگونه دیگران را بیش از حد.

تبلیغات

“ما باید واقعا مهم در مورد چگونه ما به سادگی بالا بردن مردم خود را برای ارتباط با همه چیز چرا که استمرار یک سلسله مراتب است که ما در حال صحبت کردن در مورد برچیدن” Gatheru گفت.

Wawa سهام اهمیت دست و پنجه نرم کردن با رودز میراث به عنوان یک آفریقایی فرد آنچه در آن به معنی ایجاد فضا برای دیگر به حاشیه رانده شده صدای در محیطی فضاهای چگونه او احساس می کند به عنوان اولین فرد سیاه و سفید به برگزاری سه عمده بورس عناوین و بیشتر در ویدیو بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>