سلول Homesteading پروژه: شستن طبقه در دست و زانو


Illustration for article titled Confinement Homesteading Project: Wash the Floors on Your Hands and Knees

تصویر: شاتر

هاها نه من شوخی نیست! من منظور شما را گرفته ام تا پخت نان و دوخت در حال حاضر, چرا دردسر خود را pantaloons و سعی کنید از برخی از olde tyme-y روش تمیز کردن بیش از حد ؟ به من اجازه می دهد به تبلیغ.

تبلیغات

تمیز کردن طبقه به حال در طول تاریخ نبوده است یکی از کارهای مورد علاقه من. من لعنتی نفرت مبس (مبس) شما بچه ها. آن را عجیب و غریب! اما من فقط نفرت تصفیوی و یک روز من به ذکر من ثانیهatred از floorcare به بهترین دوست من. “من یک بار در هفته در دست و زانو من” او به من گفت. و سپس به من سیلی دهان خود را به دلیل به طور جدی.

اما پس از آن من سعی کردم و من تا به حال به اعتراف است که من طبقه هرگز پاک کن و … که آن را تقریبا به عنوان وحشتناک یک وظیفه به عنوان من می خواهم فکر می کنید آن خواهد بود. یک دهه بعد من هنوز هم بر روی دست و زانو (شوش شما بیش از وجود دارد با ذهن کثیف!)(لطفا هرگز شوش من عاشق یک شوخی) شستن کف من بر من handsies & kneesies که cutsie نام من استفاده از برای آن است که شما در حال رفتن به مجبور به قبول چون این ستون من!

شما همچنین ممکن است اشاره به این روش به عنوان “H&K”, است که در این مختصر من با استفاده از توییتر زمانی که من در لیست من آخر هفته کارهای عادی و روزمره برنامه و از هر کس به من بگویید آنچه که آنها در حال تمیز کردن. I dunno این یک کمی عجیب و غریب اما چیزی که وجود دارد یک کل جامعه در اطراف آن و شما می دانید چه خوب در حال حاضر ؟ جامعه.

بنابراین شاید شما در حال آماده به H&K یک حرکت کردن! چرا که نه — اگر شما از آن متنفرم شما هرگز دوباره آن را انجام دهد! در اینجا چیزی است که شما نیاز به انجام چیزی:

  1. شناسایی یک راه حل تمیز کردن است که مناسب برای شما کف نوع: من از محصولات توصیه می شود که در اکثر انواع کفپوش (کاشی ، چوب جنگلی کفپوش مشمع کف اتاق) اما شما همیشه باید بررسی سازنده جهت و استفاده به تایید می کنند که محصول این است که امن برای استفاده در طبقه خود را.
  2. جایی برای مخلوط تمیز کردن راه حل: زمانی که من دارم گل من کف آشپزخانه من پلاگین سینک و میکس من تمیز کردن راه حل مناسب در آن وجود دارد اما برای شغل در اتاق که نیست غرق شده اند, شما نیاز به یک سطل. برای مردم در فضاهای کوچکتر یک سطل تاشو یک انتخاب عالی به دلیل آن طول می کشد بسیار کمتر اتاق ذخیره سازی. اما هر محکم سطل را فراموشبرای یک نگاه با یک دسته و یک دهانه به حمل آن و ریختن کثیف تمیز کردن راه حل آسان تر است. همیشه به دنبال دستورالعمل سازنده را برای مناسب رقت.
  3. یک دستمال یا اسفنج: من ترجیح می دهم یک پارچه میکرو برای این کار اما یک اسفنج یا دستمال (یک حوله ظرف یک لیف یک تی شرت و غیره) خوب است بیش از حد.
  4. اختیاری: زانو 🙂
تبلیغات
تبلیغات

در اینجا نحوه انجام این کار چیز:

  1. شروع شده توسط جارو یا جارو منطقه قبل از شروع شستشو به خرده مو و سست خاک.
  2. اشباع خود را با دستمال تمیز کردن راه حل و زور آن را به طوری که آن را نه ،
  3. مشغول به کار در بخش های شستشوی کف با استفاده از یک بچه کاراته-سبک موم-در/موم کردن حرکت دایره ای. اگر وجود دارد خیره نقاط که در آن غذا یا نوشیدنی یا مایعات بدن (این اتفاق خوب) ریخته اند, شما ممکن است نیاز به کمی بیشتر راه حل تمیز کردن روی دستمال قرار داده و برخی از گریس آرنج به شستشو در آن منطقه است.
  4. بسته به اینکه چگونه کثیف طبقه هستند, شما ممکن است نیاز به تخلیه تمیز کردن راه حل و ایجاد یک دسته تازههنگامی که آب شستشو شروع می شود و واقعا تیره به دنبال آن زمان به تخلیه و راه اندازی مجدد در غیر این صورت شما فقط شستشو طبقه خود را با آب کثیف و این هیچ خوب است.
تبلیغات

خوب در اینجا یک دسته از گزینه های برای تمیز کردن راه حل!

تبلیغات
تبلیغات

یکی از آخرین به ذکر است Lysol چند سطح تمیز کنندهسهام کم است دلیل آن را یکی از مواد ضد عفونی کننده که با این معیارهای سازمان حفاظت محیط زیست برای استفاده در coronavirus (لیست کامل در اینجا)

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im