مؤتلفه پرچم پرواز خارج نسکار جاده سریع السیر در آلاباما

آلاباما علا. — هزینه 40 دلار به آلاباما Superspeedway اگر شما یکی از 5000 نفر برای خرید بلیط و زندگی در 150 مایل نسکار اصلی.

اما برای رسیدن به صندلی در ردیف 26A صندلی 12W شما برای اولین بار تا به حال به بافت پایین آلاباما Blvd. شاید عبور ده ها تن از مردم در پوشش جاده ها و با افتخار تکان دادن مؤتلفه پرچم.

نگاه کردن و شما ممکن است نقطه هواپیما کشیدن یک بنر جنوبی نماد در حال حاضر از ممنوع بودن نمایش داده شده در داخل نژاد آهنگ با کلمات “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار”

این مؤتلفه پرچم که یک بار پرواز آشکارا در اطراف زمین زیر کشت و می ایستد هنوز هم برای فروش در سراسر خیابان. نسکار نشده افشا چگونه آن را اداره کند طرفداران پرواز پرچم.

مسابقه عقب رانده شد به بعد از ظهر دوشنبه به دلیل بارش شدید باران و رعد و برق. اما قبل از باران آمد در آن صحنه دراماتیک خروج از آلاباما هنجار شده است.

“این عجیب و غریب است. این وهم آور” گفت: David Radvansky, 32, از حومه آتلانتا آورده است که همسر و پسر 3 و 6.

Radvansky که شروع به آمدن به آلاباما در 1990s زمانی که پدرش اتومبیل های پارک شده در مسابقه تحسین نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم.

“من فکر نمی کنم وجود دارد یک محل برای آن در نسکار به صداقت با شما” 32 ساله گفت. “نیست که بنشینم و با همه خوب اوله پسران, اما آن است که آنچه در آن است.”

طرفداران تا به حال از طریق غربالگری و پوشیدن ماسک برای دریافت در این مسابقه هر چند چند شد راه رفتن در اطراف در داخل و بدون آنها ، اما خطوط به نظر می رسید به جریان به سرعت و خورشید درخشان تا حدود یک ساعت قبل از مسابقه هنگامی که باران و رعد و برق آغاز شده است.

حمام و سرویس بهداشتی بود فلش کارگردانی کاربران که راه را برای ورود و یا خروج و مسئولین صف راه برگزاری علائم ترغیب آنها به “لطفا پوشیدن ماسک.”

وانت کامیون با مؤتلفه پرچم, پرواز, از پشت anniversary در اطراف جاده سریع السیر بلوار. اد Sugg کالا چادر پرواز آنها برجسته در یک نمایش در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال 2020 آگهی ها و پرچم آمریکا.

“آنها خیلی خوب انجام می دهند گفت:” هلن, آلاباما, ساکن شده است فروش مجموعه ای از اجناس در مسابقات نسکار برای 21 سال است. “مردم ناامید هستند که نسکار گرفته است که موضع. آن بوده است در اطراف تا زمانی که همه ما شده اند. من فکر نمی کنم کسی واقعا آن را متصل به هر نوع از نژادپرستی و یا هر چیزی. آن را فقط در جنوب چیز. آن شفاف است. این فقط یک میراث چیز است.”

دیرین مسابقه فن Faron ایلام در ضمن نبود هیجان زده توسط فن محدودیت و بیشتر حداقل جو است.

“این ain’t مسابقه گفت: ایلام 50 ساله از Cottondale, Alabama. “این است که هیچ چیز مانند آن استفاده می شود. شما استفاده می شود به می آیند تا در اینجا و سرگرم کننده را به تمام سوغات و کامیون ها و همه چیز.

“تو دو جبهه در حال حاضر. که همه شما کردم و اگر شما را دوست ندارند که در آن شما نمی توانید هر چیزی است.”

سپس دوباره آن را به ارائه عنصر کلیدی برای طرفداران از همه چیز از مسیر خاک به کشیدن مسابقه.

“فقط هر چیزی را با سرعت” ایلام گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net