“به طور کامل شگفت زده به او انجام یک شخصیت بود که به زیبایی’: Tammanna Bhatia در Hrithik را فوق العاده 30′

در سال گذشته بود و در واقع متعلق به Hrithik Roshan برای خود قابل توجه عملکرد در جنگ و فوق العاده 30. همه بازیگران خوب هستند قادر به ريز احساسات و آنها ذاتی جاذبه را به شخصیت خود را به زندگی در سلول.

Hrithik یکی از آن نادر ستاره که نفوذ به پوست شخصیت و آن را قدرتمند ترین دارایی. به این دلیل است که این صفت از ارائه نمونه کار که Hrithik را fandom است ضرب در میان فیلم برادری به عنوان به خوبی.

بازیگر Tamannaah Bhatia که همواره در ترس از Hrithik به تازگی به اشتراک گذاشته او منتقل شد و با الهام از او فوق العاده اقدام در سوپر 30. در مصاحبه اخیر خود گفت: “من یک Hrithik فن برای هر کسی که نمی دانم. اگر من یک فیلم من احتمالا ایستاده وجود دارد و فقط در هیبت. من عاشق همه نوع کار او انجام داده است. حتی به تازگی فوق العاده 30 به یک فیلم بود که من واقعا دوست داشت و من بود به طور کامل شگفت زده به او انجام یک شخصیت مانند این و او آن را به زیبایی. بنابراین من واقعا واقعا دوست داشتم فوق العاده 30. جدا از این واقعیت است که مهارت های رقص خود را و همه چیز را که ما در حال حاضر دیده می شود این چنین یک سورپرایز شیرین و لذت بخش مانند گریز از همه چیز او انجام داده است.”

این تصویر از شخصیت آناند کومار نه تنها به دست آورده و بررسی بیحوصلگی حرف زدن و بحرانی قدردانی بلکه برنده Hrithik بسیاری از بهترین بازیگر نقش اول مرد جوایز. Hrithik اقدام به لغو احکام صادره ی نیاز به هیچ superlatives به عنوان ما را دیده اند او را تحویل باور نکردنی بسیاری از اجراهای قبل و فوق العاده با 30 او یکسان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de