شرکت عمل اصلاح را PM مراقبت صندوق واجد شرایط برای CSR سهم

وزارت امور شرکت صادر کرده است یک هشدار از طریق به تازگی شکل گرفته PM مراقبت صندوق واجد شرایط برای مشارکت مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) از شرکت.

تا به حال تنها نخست وزیر ملی صندوق امداد شد واجد شرایط برای دریافت CSR بودجه.

با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط اتحادیه وزارت امور شرکت ها در مه 26, بخش 467 قانون شرکتها, 2013 اصلاح شده است را نیز PM مراقبت صندوق واجد شرایط برای دریافت CSR بودجه از شرکت ها.

“در برنامه هفتم آیتم (هشتم) پس از عبارت “نخست وزیر ملی امداد صندوق” کلمات – و یا نخست وزیر را شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق (PM مراقبت صندوق) باید قرار داده” اطلاع رسانی گفت.

PM-مراقبت صندوق یک صندوق ویژه برای ارائه کمک به افراد آسیب دیده از شیوع کروناویروس. از شرکت های بزرگ به مشاهیر این صندوق بوده و آب گرفتگی با کمک های مالی از نخست وزیر نارندرا تجدید نظر در این زمینه است.

دولت آورده بود در یک فرمان را به 100 ٪ مالیات امداد برای کمک به PM-مراقبت صندوق.

مالیات و سایر قوانین (آرامش از مقررات خاص) فرمان 2020 اصلاح موادی از قانون مالیات بر درآمد قانون به ارائه همان مالیات بر درمان PM-مراقبت صندوق به عنوان در دسترس به نخست وزیر ملی امداد صندوق.

اهدای ساخته شده به PM-مراقبت صندوق خواهد بود واجد شرایط به صورت 100% کسر در بخش 80 گرم از آن عمل می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>