کشورهای مشترک المنافع دبیر موجب اقتدار مودی دولت دیجیتال هند برنامه

نخست وزیر نارندرا مودی ‘دیجیتال هند’ برنامه دیگری دریافت کرد پس از تایید دبیر کل سازمان کشورهای مشترک المنافع پاتریشیا اسکاتلند ابراز قدردانی خود را برای این ابتکار است.

اسکاتلند نامیده می شوند این برنامه به عنوان یک امید جدید برای دیگر کشورهای در حال توسعه و مشتاق کشورهای مشترک المنافع.

یک بیانیه رسمی از وزارت الکترونیک و گفت که حمایت بسیار دلگرم کننده است.

دبیر کل در اخیر تعامل با کانال خبری گفت که راه هند در تلاش است برای رسیدگی به خواسته های مردم با نوآوری و فرصت های ارائه شده توسط مقرون به صرفه دیجیتال خدمات ستوده است.

“اگر شما نگاه کنید ما در کشورهای فقیر ما کوچکتر ما کشورهای در حال توسعه بسیاری از آنها نگاه به کشورهای توسعه یافته و آنها از ترس که آنها نمی توانند آرزوی به انجام یا تکرار آنچه در کشورهای توسعه یافته انجام داده اند به دلیل هزینه. اما زمانی که آنها نگاه در هند و واقعیت است که هند در حال توسعه این چیزها در مقیاس و در هزینه که به نظر می رسد در دسترس برای بسیاری از. که به ارمغان می آورد امید” او گفت:.

با اشاره به سفر خود به هند در ماه ژانویه این سال, او گفت که او در تعامل با وزرا و کارشناسان فن آوری کردم و به درک که هند بود واقعا با تمرکز بر کمک به کوچک آسیب پذیر و در حال توسعه است. “من بسیار خوش است که” او اضافه شده است.

قدردانی از کمک های ساخته شده توسط اتحادیه وزیر در الکترونیک و آن راوی شانکار پراساد در موفقیت دیجیتال هند اسکاتلند بیشتر گفت که او شده است در خط مقدم این تحولات است. “او هیجانی, دیگر اعضای کشورهای مشترک المنافع, خانواده,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de