طنز امداد

Comic relief – شیوه زندگی

به روز شده: May 12, 2020, 08:51 IST | Aastha Atray بنان P Vatsalya | بمبئی

آن زمان دشوار اما تعداد کمی از ما در حال قرار دادن سن ضرب المثل خنده بهترین دارو برای خوب تست. دور تا از جالب ترین اثرگذارندهها آنلاین

با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ

شخصیت های مختلف کوشا Kapila پخش از بیلی Maasi به Ma بیدار آناند و دوشنبه تازه موفق شده اند به بسیاری از بیننده قاه قاه با لذت است. او شده است از ارسال مطالب طنز آمیز در صفحه او با عنوان ازدواج در قرنطینه بچه در طول قرنطینه و برونگرا در قرنطینه. او می بیند به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی و بحران ملی و نه یک فرد. از این رو او نیز آپلود یک ویدیو اصرار پیروان خود برای کمک مالی به یک سازمان ساخت دنده محافظ برای پزشکان که در حال کمک به COVID-19 بيمار. او می بیند این به عنوان یک فرصت برای استفاده از پلت فرم به گسترش آگاهی در مورد این بیماری همه گیر. “من سپاسگزار است که من باید یک سقف بالای سر من و پول برای خرید مواد غذایی. من تو را دیدم نگران کننده تصویر از کارگران مهاجر سرگردان در نند Vihar ترمینال اتوبوس در دهلی نو و این من را تکان داد.”

دنبال کوشا در @kushakapila

Keep up with Karma

نگه دارید تا با سرنوشت

Keep up with Karma

سرنوشت گربه و مطیع سگ واقعا ما صدای درونی و مرد خنده دار کوروش Sahukar است که ساخت آنها به صورت زنده با اعتماد بنفس. ما سقوط کردن صندلی های ما زمانی که تعداد حملات زوج که خود را ارسال مالدیو تصاویر تمام سال در اطراف با هشتگ #couplegoals. به عنوان او می گوید: این پایان “fomo” و در حال حاضر همسر شما سمت چپ است تعجب که چگونه او به پایان رسید تا با شما. Sahukar گفت: اواسط روز “پس از سال های بسیاری از من قفل شده است و به تنهایی در خانه. من در مواجهه با خود من بی فایده به عنوان یک انسان است. من نمیفهمد من باید آمد تا با برخی از مسائل. Moti اولین تصویری بود که چگونه زمانی که Modiji گفت: clap در 5 ساعت هیچ کس گفت: حیوانات در مورد جنون بود که رفتن به امدن. گربه پاسخ سوالات فلسفی بود به عنوان آنها ممکن است.” طرح خود را برای چند هفته آینده همراه با پخت و پز و تمیز کردن است که سعی کنید و نگه داشتن همه ما شادمان. “بازخورد شگفت انگیز بوده است. مردم در حال ارسال پرسش برای کارما! من می دانم آن را سخت به نگه داشتن آن تا خود در راه من تلاش برای ایجاد
هر کس لبخند.”

دنبال سایرس در @cyrus_sahukar

A musician's memes

یک موسیقیدان الگوهای رفتاری

A musician's memes

ممکن است ما می دانیم Raghav Meattle به عنوان یک آینده موسیقیدان اما او نیز یک جوجه meme maker. خواننده و ترانه سرا شده است ارسال برخی از خنده-از-با صدای بلند memes های خود در Instagram خوراک. “دوست من Sanjna کریشنان شده است در کمک به من. این یک علت است و آن ما را نگه می دارد به روز با فرهنگ پاپ بیش از حد. این همچنین باعث می شود مطالب من و موسیقی بیشتر relatable. من با استفاده از الگوهای رفتاری که بازاریابی محتوا برای من موسیقی است.” بنابراین شما او را به عنوان Amul و به عنوان پزشک از تلویزیون نشان می دهد مالش. “من دوست دارم تجربه کار با فرمت های مختلف. آن را نگه داشتن من الهام در حالی که من در خانه هستم.”

دنبال Raghav در @raghavmeattle

Guddi را مستند قصه های

Guddi's lockdown tales

تاثیر گذار Dolly Singh را Guddi گفتگوی ایرانیان بسیار ناراحت است با تاج آن را به عنوان قرار دادن یک تشخیصی در “اجتماعی titli” زندگی است. به عنوان او می گوید: “Pehle ke chaar din اصلی bahut با مته سوراخ هوی. در حال حاضر من کوک… Kahaniyan. Kiska امر kiske saath چال raha hai.” نگه داشتن خود را با مطالب خنده دار, به خصوص به عنوان Raju کی مومیایی های دهلی دختر است ساخت مستند دلنشین. “من می خواهم برای ایجاد چیزی است که می تواند به روشن کردن خلق و خوی به دلیل مسائل جدی است که به هر حال در اخبار. من تجربه زیادی از اضطراب در چهار روز اول, بنابراین من می خواهم به گسترش این پیام در یک راه خوب است.” مردم نوشتن به او را تحت فشار قرار دادند تا او را به ویدئوها به طور منظم. در حال حاضر که او توانسته است به پیروان خود لبخند و بنابراین سینگ خواهد بود حتی بیشتر سازگار با فیلم ها.

دنبال دالی در @dollysingh

اصلی سرگرمی hoon

Main entertainment hoon

Shraddha, 38, که درخشید به عنوان Vasu که زن مهمانخانه دار در, خنده دار, web-سری Pushpavalli, moonlights به عنوان یک محتوای دیجیتال خالق. او شروع به ساخت محتوای کمدی در Instagram یک سال پیش. “در حال حاضر که من در خانه ام در همه زمان ها, من یک مقدار زیادی از زمان در دست” او انگلیسی دوبله. او استعداد برای زبان است که خود را به عنوان قدرت او موفق به رسیدن به Tulu, کانادا, Hindi and English مخاطبان از طریق یک پلت فرم واحد. او شده است با استفاده از حضور او در رسانه های اجتماعی برای رسیدن به پیروان خود و گسترش آگاهی در مورد عفونت است. “سرگرمی کلیدی پیام به بعد. اگر من شروع به فیلم های من با دادن مردم یک سخنرانی در مورد ویروس آنها را تنظیم کردن. اما اگر من شروع با یک ترفندستان / tarfandestan طرح و به تدریج حرکت به آنچه که می توانید انجام دهید برای نگه داشتن این ویروس در خلیج مخاطبان است که به احتمال زیاد بیشتر پذیرای و به عنوان یک نتیجه, پیام تقویت می شود.”

دنبال Shraddha در @aiyyoshraddha

با تصادم ایجاد صدا بم با تشکر از شما خانوم!

Wham, bam, thank you ma'am!

Bhuvan بم افزایش یافت و به شهاب سنگی شهرت از طریق BB کی انگور خود را در یوتیوب کانال اختصاص داده شده به طرح کمدی. Bam یک مرد نشان می دهد او موفق به کسب افتخاراتی برای خود risqué شوخ طبعی و توانایی های خود را به زحمت سوئیچ شخصیت در حالی که به تصویر کشیدن BB و همچنین BB دوستان و بستگان. این تعداد به سرعت در حال افزایش Coronavirus موارد و مردم نازدار نگرش نسبت به همه گیر او را وادار به ایجاد مجازی مطالب در مورد ویروس و تاثیر آن. “برخی از مردم پله از خانه های خود. همه ما پدر و مادر بر این باور واتساپ شایعات و شروع به وحشت. دیگران بودند که به نوعی به خانه خود را کمک می کند. بنابراین من می خواستم برای انجام کاری در مورد آن” توضیح می دهد که بم در مورد اولین فیلم او ایجاد شده است. او می خواست به دولت حقایق در تراز با سازمان بهداشت جهانی داده است. جدا از آموزنده ویدئوها او نیز بوده است ساخت, خنده دار, آنهایی که برای روشن کردن خلق و خوی به عنوان او می داند که ماندن در داخل خانه دشوار است و سلامت روان ما ممکن است گرفتن یک دست کشیدن.

دنبال بم در @bhuvan.bam22 و در یوتیوب در BB کی تاک

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de