بسیار راحت و مد به عنوان لوکس نهایی

بسیار راحت و مد به عنوان لوکس نهایی – شیوه زندگی

به روز شده: Mar 29, 2020, 12:18 IST | Shweta Shiware | بمبئی

هنگامی که عفونت طوفان ضربات بیش از طراحان پیش بینی بازگشت معقول مد بیش از شش روز بيافريد ، 21-day مستند است زمان خوبی برای آنها را به نشان می دهد آنچه شیک و راحت لباس می مانند

Ashdeen Lilaowala

Ashdeen Lilaowala

همانطور که من نوشتن این ستون من پوشیدن Anokhi بلوک-چاپ palazzos و یک تی شرت پنبه توسط Lacoste که در حال حاضر تبدیل به دوم پوست با قابلیت های متعدد می پوشد. برخی از روزها من در شورت; یک مد می شود به مخلوط پرتاب می شود در روز های دیگر. این کار از خانه و من در مد.

شلوار جین بیش از حد محافظه کار برای بمبئی در طول سال mugginess لباس خواب یا تراش بیش از حد نخ نما برای حتی یک کار از خانه مد نگار.

و من کوششی در بر آنچه من پوشیدن در خانه در حال حاضر آینه در بحث به دست آوردن کشش آنلاین در اطراف یک نظم جدید در پانسمان برای دفتر.

چه برخی از ما درخواست کرده است که قرار گرفتن در معرض مداوم به همه چیز جدید و مد روز تبدیل شده است تمرکز ما به دور از تصویر بزرگ; از این حقیقت که آسایش نهایی لوکس. “این دوره از ریاضت در حال رفتن به زخم ما در راه است که ما شروع به بازجویی آنچه در آن به معنی افراط در apropos لباس. تزئینات را در حد مرگ و بسیاری از ما اتخاذ خواهد شد از ساده ملزومات” معتقد است Nimish شاه, مدیر خلاق در Bhaane.

لباس سکوت برقرار از آنچه شما فکر می کنید از خودتان و آنچه مردم از شما فکر می کنم. این است که چرا نفوذ طراحان داده می شود به یک لباس راحتی بپوشید که آیا آن را Sabyasachi Mukherjee در سفید خود را مد جادار شلوار و بوندی قنتد, ژاکت; Kallol Datta در brooding لباس های سیاه و سفید; یا Anavila Misra در کتانی البسه. اما قدرت پردازش فراتر از نظم کمد لباس خود را با یک یونیفرم, وجود دارد هیچ جایی برای حواس پرتی. “من مادر به 10 سال و یک طراح در حال اجرا بین یک کارگاه استودیو و دو فروشگاه و صفحه اصلی. من نمی توانم زحمت و صرف کردن وقت چه چیزی را می پوشند هر روز صبح و یا اینکه آیا من بلوز بیش از حد کوتاه یا تنگ است. من اعتقاد عملی لباس است که من از صبح تا شب. ترجیح شخصی من نیز به اطلاع راه من طراحی” Payal Khandwala سهام.

Anjali پاتل مهتا از استودیو ایوان شروع به طراحی حرفه ای در سال 2012 در Peddar جاده اصلی با یک خیاط. هدف او این بود که مفرد—به لباس راحت. “در آن زمان به غیر از چند طراحان مانند Saviojon Fernandes هیچ کس ساخته عملکردی لباس که نگاه شیک. شما نمی توانید در مقابل یک اجاق گاز با پوشیدن مد با مواج باد می تواند به شما ؟ ” می پرسد مهتا.

که همه این است که پشت سر ما مهتا امیدوار است زنان را ببینید ارزش متفکر لباس و انتخاب هستند که هدایت این سوال چگونه می توانم لباس معقول ؟

Ashdeen Lilaowala کار از خانه برای 10 روز

در محل کار و لباس: آن را هرگز رسمی. معمولا شلوار جین و یک پیراهن گاهی اوقات من جفت شلوار کوتاه مد توسط Rajesh Pratap Singh. من عاشق پوشیدن شورت به کار می کنند اما تا به حال به متوقف کردن من بعد از راه اندازی فروشگاه من در مستعمره دفاع, Delhi. من را تشویق من karigars برای رسیدن به محل کار در کوتاه طول تابستان ، آن را در طول زمستان وقتی که من accessorise با یک روسری یا لایه.

ساز و برگ برای خود انزوا: در صفحه اصلی شما پیدا کردن من در یاد باوا خانه یونیفرم—Parsi مذهبی نیام یا sudreh و شورت.

گوتام سینها, Nappa دری کار از خانه به مدت هفت روز

pic

در محل کار و لباس: آن را تیز می پوشند گاه به گاه; شلوار جین و تی شرت ژاکت. برای جلسات من پوشیدن پیراهن, ژاکت, شلوار جین سفید و Keds. این زمان خوبی برای گرفتن آن آسان است.

با دفاتر در بمبئی دهلی و لندن ما به طور مداوم در حال برقراری ارتباط از طریق تماس های ویدئویی. من می تواند لب به لب برهنه, اما من مطمئن خواهند شد که من لباس دور کمر بالا.

ساز و برگ برای خود انزوا: لباس خواب نباید فرسوده به کار و یا در هر نقطه.

Payal Khandwala کار از خانه برای 16 روز

pic

در لباس کار: من یک مؤمن از یک کار یکنواخت است که تغییرات در هر شش ماه. در حال حاضر آن را بین یک پیراهن بلند مانند نیام و مد در خور colourways. من آن را تغییر دهید تا با های مختلف تا حدی آن را به نگاه مانند یک لباس جدید و accessorise با جواهرات و اشیای قیمتی اگر من شب برنامه دارد.

ساز و برگ برای خود انزوا: من نمی پوشیدن لباس خواب به جز زمانی که من به رختخواب بروید.

Nimish شاه Bhaane کار از خانه از هفته اول ماه مارس

pic

در لباس کار: من اصلا لباس به بازی یک قسمت نه من صرف زمان بیش از حد نشخوار بیش از آنچه به پوشیدن هر روز صبح. من سبک شخصی است که در بالا generic; ژاکت پرتاب بیش از یک تی شرت و شلوار جین که می شود به جلو انجام شده را نیز دارد.

ساز و برگ برای خود انزوا: من خود نیست و سهامی خاص. فقط به خاطر اینکه شما در حال کار از خانه معنا نیست که شما در تعطیلات هستند. من همچنان به در از خواب بیدار 6.30 هستم, دوش, ریش و لباس پوشیدم. خود انزوا معنا نیست نخ نما; آن را به یک پاس رایگان به جست و خیز یک دوش.

Anjali پاتل مهتا استودیو ایوان کار از خانه برای نه روز

pic

در لباس کار: این یک loungewear از سست تازی و پیراهن کتانی بر روی شلوار و لباس بلند—بسیار شبیه به لباس طراحی کنیم. در برابر آن یک تی شرت یا گنجی اما من همیشه تیم آن را با یک پوشش یا روسری. این یک چاپ کت و شلوار برای جلسات. این می تواند به دلیل از جنوب هند, تربیت, اما ما به دنبال یک هیچ-کفش سیاست در داخل دفتر و کارگاه های آموزشی.

ساز و برگ برای خود انزوا: لباس خواب معنی خواب-زمان و این خوب نیست برای بهره وری.


طراحان است که بستگی به صنعتگران فروشندگان و بافندگان در حال انجام همه آنها می توانند برای حمایت از ستون فقرات صنعت مد

نه چندان طولانی پیش Instagram شد یک زمین بازی برای نام های بزرگ کار با ساخته شده در هند میراث لوکس را به یک چلپ چلوپ در مورد مجموعه های جدید خود را. اما این تغییر تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان آن را به سوئیچ به لباس های مختلف. جدا از تجدید نظر به #StayResponsible و #StayatHomeIndia این بازیکنان ضربه مکث در عملیات و پله به جلو به خاطر حمایت از جامعه از بافندگان و صنعتگران.

آنیتا Dongre

Aniita dongre

آنیتا Dongre بنیاد اعلام کرده است پزشکی صندوق از R1.5 کرور برای درمان است که تحت پوشش نام تجاری کوچکتر فروشندگان خود اشتغالی صنعتگران و همکاران که دسترسی به بیمه درمانی و یا پوشش.

Sabyasachi Mukherjee

pic

“به عنوان یک کارآفرین, من می توانم به شما بگویم که این ترس و وحشت و تنهایی وضعیت به در با هیچ درآمد و ادامه داد: هزینه” می خواند در یک پیام توسط صبیاء در صفحه رسانه های اجتماعی. او در زمان یک تماس را تعطیل هر یک از کارخانه ها و فرستاده کارکنان خود را در خانه پرداخت را ترک کنند. او متعهد شده است R10 کرور روپیه از بودجه شخصی را به نخست وزیر صندوق امداد و اضافی R5 کرور به وزیر بنگال غربی به صندوق امداد با انتظار است که بودجه مورد استفاده قرار گیرد به سطح شیب دار تا تجهیزات پزشکی.

خانه Angadi

pic

مؤسس و مدیر عامل و طراحی سر-خانه Angadi K Radharaman متعهد شده است هرگز اجازه بافندگی را خاموش. او حل و فصل به ارائه 100 درصد دستمزد پشتیبانی به بافندگان و صنعتگران در کنچیپورم در تامیل نادو ارنی روستا در راجستان و Kotah. “ما تا به حال توزیع رایگان sanitisers و صابون به بافندگان

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im