رنگ جهان مبارک

رنگ جهان مبارک – شیوه زندگی

به روز شده: Mar 29, 2020, 11:04 IST | نسرین Modak Siddiqi | بمبئی

30 روز آنلاین رقابت هنر می خواهد دانش آموزان و هنرمندان تاسیس به رنگ هر روز در یک آزمایش اجتماعی است که بدن نگه می دارد امن و ذهن مبارک

نیروبخش برای ساکت تر بار و ساخت بسیاری از این دوره قرنطینه وجود دارد نمی تواند یک زمانی بهتر از اکنون برای تست هنرمند در شما. در این خطوط هینا Bhatt, هنر, سرمایه گذاری, ساز و برگ است که امیدوار است به منظور ارتقاء هنر و هنرمندان و اتصال خود را به جامعه, طرح های الهام بخش هنرمندان و خلاقانه تمایل به پیوستن به اقامت-خانه-و-رنگ مسابقه که تا مارس 18 سال 2020 است.

رقابت نیاز شما را به ایجاد آثار هنری بر اساس نقاشی مراجع ارسال شده در Facebook صفحه و ارسال آنها را برای جهان را ببینید.

Some of the painting references on the Hina Bhatt Art Ventures page
برخی از نقاشی مراجع در هینا Bhatt هنر سرمایه گذاری صفحه

پونا-بر اساس هینا Bhatt می گوید: “این مسابقه با عنوان, در خانه بمانند امن و رنگ نشان می دهد که شما می توانید امن در طول مستند به کم کردن سرعت گسترش coronavirus. من می خواستم برای تشویق مردم به استفاده از وقت خود را سازنده و صرف انرژی خود را به هنر در خانه. ایده این است برای جلوگیری از فعل و انفعالات در خارج از خانه اما خلاق بمانید.”

جالب است که وجود دارد هیچ محدودیتی در سن و یا متوسط استفاده کنید که بدان معنی است که هر کس از بچه ها به بزرگان می تواند در پیوستن به “ما می خواهیم برای تشویق مشارکت حداکثری” می افزاید: Bhatt. هر روز دو تا جوایز اعلام خواهد شد (R1,000 برای هنرمند دسته بندی و R500 برای دانش آموزان).

Hina Bhatt
هینا Bhatt

“حتی هنرمندان تاسیس درگیر هستند و این دلگرم کننده است. هر کس می داند به شدت از این وضعیت در دست و مایل به انجام کمی خود را,” او اضافه می کند. مسابقه تلفنی برای شرکت کنندگان به رنگ ها و آثار هنری خود را در Facebook و یا Instagram حساب و برچسب صفحه #paintingreferencesbyhinabhatt و #hinabhattartventures 8 ساعت در روز است. برندگان اعلام خواهد شد همان روز. دانش آموزان و آماتور در اینجا شانس خود را برای شرکت در یک نمایش با wellknown هنرمندان.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de