کلرادو کارگران بیکار چهره یک ضربه بزرگ اگر کمک های فدرال قطع می شود در دو هفته

فدرال همه گیر جبران خسارت بیکاری اضافی 600 دلار در هفته در مزایای کارگران بیکار در حال حاضر دریافت زنجان به پایان جولای 25, که می تواند طلسم مشکلات مالی برای تقریبا 345,000 مردم در دولت و با تکیه بر آن به پایان می رسد دیدار.

“ما شک از آنچه که ما در حال شنیدن از ما کارمند دوستان در تپه است که آنها (کنگره) را در واقع یک تصمیم قبل از جولای 25. آن است که به احتمال بسیار زیاد وجود دارد خواهد بود یک فاصله از نوعی که 600 دلار در هفته بهره مند شوند” گفت: Cher Haavind معاون مدیر اجرایی کلرادو وزارت کار و اشتغال در طول یک, اخبار, تماس, صبح روز پنج شنبه.

از مارس 29 این CDLE گفت: آن پرداخت شده $1.79 میلیارد دلار در FPUC دلار در کلرادو که منجر به برتری $1.14 میلیارد دلار پرداخت می شود که در دولت مزایای بیکاری.

“متاسفانه مشکل بیشتر است در افق به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش متحده شروع به دوباره شاتر و کارگران بیکار در صورت بیشتر ویرانی اقتصادی زمانی که بیمه بیکاری پیشرفت های منقضی شده در جولای 25,” الیز گولد اقتصاددان ارشد با موسسه سیاست اقتصادی نوشت: در یک پست وبلاگ. “بدون کمکهای بیشتر به کارگران و خانواده های آنها و همچنین دولت های ایالتی و محلی اقتصادی درد با ما خواهد بود برای یک زمان بسیار طولانی است.”

کلرادو می ایستد به از دست دادن بیش از 66,898 شغل طی سال آینده اگر اضافی 600 $در هفته است که دولت فدرال ارائه به کارگران بیکار و پیمانکاران می رود به طور کامل با توجه به یک تجزیه و تحلیل از EPI.

این برآورد نشان دهنده حدود 2.4 درصد از دولت فعلی نیروی کار و نشان دهنده کاهش در هزینه های از دست دادن درآمد شخصی که حذف مزایای فدرال می شود.

صعود یک لباس رنگارنگ دلقک ها احمق شرکت در نظر سنجی 2,000 آمریکایی که درآمد از دست رفته به دلیل همه گیر و دریافتند که نزدیک به یک سوم نمی تواند بیش از یک ماه بدون اضافی 600 $در هفته. نزدیک به نه در 10 گفت که آنها از نظر مالی غرق شده در ظرف شش ماه است که به نوبه خود احتمال حمل پیامدهای شدید برای صاحبخانه و مصرف کننده وام دهندگان.

اما همه این است که در هیئت مدیره با گسترش اضافی 600 $در ماه در منافع است که با این نسخهها کار به معادل 15 دلار در ساعت است. ترکیب دولت و منافع فدرال و حدود پنج در شش کارگران بیکار در حال ساخت بیشتر کار نمی کند و از آنها می خواهد کار, با توجه به دفتر بودجه کنگره.

محلی کارفرمایان باید در مورد شکایت کارگران امتناع از بازگشت به شغل خود را به نقطه ای از درخواست دولت برای قطع مزایای. و CBO ، contradicting EPI استدلال می کند که گسترش پرداخت و به سال آینده, که خانه نسخه از قهرمانان قانون پیشنهاد در واقع می تواند به عنوان یک عمل کشیدن در اقتصاد است.

مرکز سیاست دو حزبی خواستار تصمیم گیری یکی از مهم ترین کنگره را در این تابستان استدلال برای یک مصالحه. مزایای باید کاهش یابد به 400 دلار در هفته از طریق سپتامبر و پس از آن بازبینی. اگر شیوع بیماری های خیره کننده در کشورهای مختلف را بدتر کند و باعث بازگشت stay-در-خانه سفارشات و سپس منافع باید تمدید شود, مرکز استدلال می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de