کلرادو تنها دختر آمریکایی فروشگاه بسته است پس از 10 سال

اگر وجود دارد آنهایی که جوان در اطراف هستند که با وسواس خاصی 18 اینچ, عروسک, شما ممکن است بخواهید به کاغذ و یا تغییر صفحه نمایش قبل از خواندن.

این دختر آمریکایی فروشگاه در پارک مراتع مرکز خرید بسته از شیوع کروناویروس توقیف کسب و کار در ماه مارس است که بستن درهای خود را برای خوب است. دختر آمریکایی سخنگوی جولی, پارک گفت: در یک ایمیل شنبه از بسته شدن تاثیر می گذارد هفت منظم تمام و پاره وقت کارکنان و هفت موقعیت های پاره وقت.

علاوه بر این فروشگاه در درخت تنهاست دختر آمریکایی است که بستن سایت در کانزاس سیتی و آتلانتا. تمام اجاره شد به پایان می رسد در اوایل 2021.

“در حالی که تصمیم گیری است که ما تاثیر همکاران, مشتریان و جامعه همیشه دشوار است تعطیلی یک گام ضروری برای بهینه سازی فروشگاه ما نمونه کارها و سرعت بخشیدن به ما گسترش کسب و کار تجارت الکترونیکی,” جیمی Cygielman آمریکایی دختر مدیر کل در بیانیه ای گفت:.

پارک مراتع فروشگاه باز به هیاهو در مارس 2010. دنور پست گزارش داد که “جمعیت کثیری از مترو دنور دختران” بسته بندی شده به فروشگاه در آن افتتاح و “فروش سریع و با صدای ناهنجار و خشن حاکم” در میان جمعیت.

عروسک های شناخته شده برای تکریم یک فرقه مانند شور و هیجان در میان جانبازان و برای آینده با یک قابل ملاحظه قیمت…. یک عروسک لباس و لوازم جانبی می تواند به خوبی اجرا شمالی از $100.

این 8,500 فوت مربع درخت تنهاست فروشگاه آمریکایی دختر تنها خروجی در کلرادو شد این شرکت کوچکترین پارک گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de