کلرادو ماری جوانا کسب و کار می تواند باز باقی می ماند در طول همه گیر اما آنها می گویند آنها هنوز در تلاش

به عنوان coronavirus سوخت تغییرات در قوانین و مقررات برای کلرادو شاهدانه صنعت رهبران در LivWell روشنفکر سلامت می دانستند که آنها نیاز به حرکت نمایشی به نگه داشتن کسب و کار و کارگران آن پر رونق است. و سریع.

در مارس 30, 18 شرکت مدیران و رؤسای بخش تعلیق جبران خسارت خود را به مدت سه ماه برای جلوگیری از کاهش جاهای دیگر از جمله پرسنل.

شرکت استخدام 690 نفر در بین کشت آن سایت مدیریت کسب و کار و 18 درمانگاه ها در کلرادو و اورگان است. بسیاری از آنها آنچه که مدیر اجرایی دین Heizer تماس “heartbeat”, کارکنان, یعنی کسانی که در خط مقدم خدمت به مشتریان در درمانگاه ماری جوانا و کار در آن رشد امکانات سایت برای اطمینان از وجود این محصول را به فروش برساند.

“کارکنان ما در خرده فروشی و کشت ضربان قلب شرکت ما است. ما زنده نمی اگر آنها خوشحال نیست و سالم است.”

Heizer کاهش یافته است به نظر دقیق مقدار پول در دسترس ساخته شده توسط معوق جبران اما گفت که آن را به اندازه کافی به “نگه داشتن وعده ما” به ارائه دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و ادامه داد: پوشش بیمه درمانی برای کارکنان.

“این و دیگر اقدامات کاهش هزینه ما را در یک موقعیت خوب برای آب و هوا طوفان” Heizer گفت. “تا زمانی که طوفان 90 روز طول می کشد.”

شاهدانه یکی از انتخاب صنایع تلقی “بحرانی” و مجاز به باز باقی می ماند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما با وجود مختصر وحشت ناشی از موج در کسب و کار بسیاری از رقابت در این صنعت است که هنوز در تلاش به عنوان Coloradans در خانه بمانند و از دست دادن شغل کوه در یک توفنده اقتصاد است.

این صنعت به تنهایی نیست. بررسی های اخیر انجام شده توسط کلرادو اتاق بازرگانی در حدود یک سوم از کسب و کار گذاشته و یا furloughed کارگران از جمله در بسیاری از صنایع در نظر گرفته شده ضروری در طول یک بحران بهداشت عمومی.

اما کسانی که در سختی هستند با این واقعیت است که ماری جوانا و شرکت های فرعی کسب و کار که خدمات صنعت واجد شرایط نیست برای فدرال محرک امداد. هنوز شاهدانه شرکت در حال انجام اقدامات برای حفظ کارگران خود را از پیوستن به رشد صفوف بیکاران.

شرایط مجبور شده اند برخی از مانند LivWell به دریافت خلاق مالی. دیگران مانند اژدها سبز در حال تلاش برای حفظ ظاهر عادی تا زمانی که آنها می توانند دوام طولانی مدت راه حل گفت: شرکت صاحب الکس Levine. این شرکت در عمل 14 درمانگاه ها از جمله در شهرهای کوه مانند آسپن و تلورید که در آن پیست اسکی تعطیلی و عدم گردشگران ناشی از فروش را رها کنید.

سبز اژدها نمی کند در حال حاضر برنامه ای برای ذخیره کردن حدود 250 کارگر — در واقع این استخدام به جای پرسنل که نمی تواند ریسک کار به دلیل پتانسیل برای قرار گرفتن در معرض coronavirus لوین گفت. اما عدم وجود کمک های مالی و مالیاتی فدرال “بار” است که ممنوع شاهدانه شرکت از کسر هزینه های کسب و کار از درآمد مشمول مالیات را برنامه ریزی برای آینده دشوار است, او گفت:.

“ما در حال تلاش برای آن را روز به روز و تلاش برای نگه داشتن همه چیز در حال اجرا به عنوان طبیعی که ممکن است” لوین گفت. “برخی می گویند این یک اثبات رکود اقتصادی محصول. که قطعا چنین نیست.”

این بیماری همه گیر است که نه تنها باعث ویران کردن برای گیاه-دست زدن به شرکت و یا کسانی که کار می کنند به طور مستقیم با ماری جوانا. Brian Vicente, موسس شریک ویسنت Sederberg که دارای تخصص در شاهدانه قانون معتقد است که شرکت خود بهره مند خواهد شد از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل به دلیل وابستگی به حشیش. انشعابات او گفت: “می تواند “آسیب می رساند.”

“شرکت های حقوقی مانند معدن, شرکت های حسابداری و نرم افزار شرکت است که به سادگی سرویس صنعت ماری جوانا… در حال حاضر ما و مردمی مثل ما هستند بسیار مخاطره آمیز مالی” ویسنت گفت او در نظر گرفته furloughs و کاهش پرداخت خود را برای حدود 90 نفر شرکت است.

یک گروه از سناتورها به تازگی به نام گان شامل شاهدانه کسب و کار در واجد شرایط بودن برای اداره کسب و کار کوچک وام و دیگر وجوه فدرال اما اشلی Picillo بنیانگذار و مدیر عامل شرکت دنور مبتنی بر نقطه هفت گروهی است که هنوز هم نگران است. او شرکت مشاوره کمک می کند تا جدید گل اختر-کسب و کار با صدور مجوز انطباق و امکانات طراحی در میان دیگر مسائل تازه بدوران رسیده. محرومیت از مراقبت های عمل قرار می دهد کارکنان خود را از 14 در معرض خطر قرار می دهد و فشار بر او برای جمع آوری از مشتریان که در حال تجربه مشکلات.

“من در زمان قطع پرداخت و قصد اقامت کردن حقوق و دستمزد تا زمانی که ما این را از لرزش,” Picillo گفت. “من یک طرح احتمالی برای گفتن ‘در اینجا چیزی است که من قصد دارم به انجام قبل از اینکه من شروع به اجازه رفتن از هر یک از مردم است.’ “

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de