کلرادو کار بازیابی را متناسب و شروع می شود در ماه های آینده

این Maven هتل در لبنیات بلوک در دنور به اطلاع وزارت امور خارجه روز جمعه که آن را آورده بود پشت 84 قبلا furloughed کارکنان در اواخر ماه آوریل با کمک یک وام دریافت زیر چک حفاظت از برنامه.

همچنین گفت: این امر به طور موقت اخراج حداقل 52 کارگران در ژوئن 16, حتی با کمک, که طراحی شده است برای پوشش دادن به ارزش حدود دو ماه از حقوق و دستمزد و هزینه های.

نیز, سفارت سوئیت تخته سنگ یک خواهر ملک به Maven گفت: آن را به حال ابقاء 95 قبلا furloughed کارگران, اما آن را به غیر روحانی کردن حداقل 61 کارگران در ژوئن 13.

“همه تحت تاثیر کارکنان ابلاغ شده است خود را اخراج خرما و برخی از اخراج خواهد شد به طور موقت و برخی دائمی خواهد بود” جیل اشتراوس منطقه ای مدیر منابع انسانی در سیج گروه هتلداری نوشت: در یک کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی در نامه عمل ثبت و با کلرادو وزارت کار.

حروف برجسته در عقب و جلو است که می تواند انتظار می رود در هفته ها و ماه های آینده در بازار کار است که تا به حال ریختن یک دهه ارزش سود کار خود را فقط در دو ماه.

برخی از کارفرمایان با شما تماس گرفته بخشی از کارگران خود را به عقب در حالی که به طور دائم برش روابط با دیگران است. سخت-آمار مناطق مانند خرده فروشی و مهمان نوازی ممکن است بخشی از کارکنان تا دوباره در حالی که دیگر بخش ها مانند دولت و کسب و کار خدمات ممکن است شتاب اخراج. و بزرگ و هنوز هم نامشخص تعداد مشاغل را به سادگی از بین برود تغییر چه بود تنگ بازار کار به نفع کارفرمایان و قرار دادن فشار رو به پایین در حقوق و دستمزد.

“بدون یک تغییر در سیاست, داستان ژوئن و جولای نخواهد بود تیز بازیابی, اما کسب و کار چپ در تلو تلو خوردن” پیش بینی Ernie Tedeschi, سیاست, اقتصاددان و رئیس تجزیه و تحلیل مالی در Evercore ISI در طی یک وبینار دوشنبه به میزبانی انجمن ملی برای اقتصاد کسب و کار.

PPP وام طراحی شده است به پوشش تنها دو تا سه ماه از حقوق و دستمزد به معنی وام گیرندگان ممکن است به زودی اخراج کارگران آنها rehired اگر درآمد وجود ندارد برای حمایت از آنها در این تابستان. و که بزرگ است اگر وقتی که می آید به کسب و کار مهمان نوازی و گردشگری و خرده فروشی.

حدود 84 درصد از بیش از 900 هتلداران بررسی توسط آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط هفته گذشته گفت: آنها تا به حال اجازه دهید کارگران به دلیل کاهش رزرو و تنها یک سوم موفق به استخدام برخی از این کارگران است.

حدود دو سوم از هتل های عامل با کمتر از نیمی از کارکنان آنها تا به حال قبل از بحران و وقتی پرسید: نیروی انسانی ممکن است بازگشت به سطح قبل از بحران حدود چهار-در-10 پاسخ دهندگان نمی بینم که اتفاق می افتد تا 2021 و یا بعد.

نیز خرده فروشان تحت استرس شدید. فروشگاه تعطیلی و ورشکستگی است که ممکن است جای گرفته اند بیش از پنج سال آینده خواهد شد به احتمال زیاد فشرده به پنج ماه, پنجره, ریخته گری خرده فروشی کارگران بر روی خیابان در اعداد بزرگ با چند جایگزینی مشاغل موجود جولیا Pollak یک کار اقتصاددان با ZipRecruiter گفت: در این وبینار.

ZipRecruiter دیده است فهرست فرصت های شغلی را در سایت خود قرار می گیرند نزدیک به نیمی از اواسط فوریه سطوح پولاک گفت. و در حالی که بسیار مورد توجه واقع شده است به 36.5 میلیون نفر از کارگران که در زمینه بیکاری در دو ماه گذشته پولاک گفت: یک نظرسنجی نشان داد که تنها 27 درصد از کارگران ایالات متحده مواجه اند از دست دادن اشتغال از دست دادن پرداخت و یا کاهش در ساعت است.

“تقریبا هیچ صنعتی شده اند قادر به اضافه کردن شغل در طول بحران” او گفت:.

اما چند استثنا وجود دارد. توسعه دهندگان نرم افزار, پرستار, نیروی انسانی شرکت و توزیع و انبار شرکت به شدت در شکار برای کمک به ایالات تر شروع به بازگشایی شده است. و یک شرکت خارج از غرفه آمازون با 197,000 موارد کار در هفته های اخیر. آن را به تنهایی حساب برای 6 درصد از کار اخیر موارد ساخته شده در ایالات متحده آمریکا

“آمازون می گذرد عظیم, عظیم, عظیم ولگردی و قانونی شکنی استخدام” پولاک گفت. خارج UberEats و استارباکس دیگر مارک های ملی استخدام.

Tedeschi گفت: نگرانی این است که دولت های محلی و ایالتی که تا به حال یک سوراخ بزرگ دمیده از طریق بودجه خود را به دلیل کاهش درآمدهای مالیاتی منجر خواهد شد و موج جدیدی از اخراج این تابستان اگر آنها نمی, پرتاب تاسیسات.

به طور معمول بخش دولتی اخراج می آیند در دم-پایان رکود ماه در کمک به طولانی تر کردن آن است. اما آنها در حال حاضر شروع به نظر می رسد.

“اخراج گسترده خواهد آمد مگر اینکه آنها دریافت کمک” پولاک موافقت.

چک Protection Program گرفتار مشکوک وام ممکن است یا ممکن است تمدید کرد. یک فرمت از افزایش مزایای بیکاری فدرال از 600 دلار در هفته نمی, با شدت بهم زدن غوطه دادن یا نه. آن را ثابت کرده است یک کمک بزرگ برای بسیاری از پرداخت بیشتر برای بسیاری از کارگران از آنچه آنها ساخته شده در به طور منظم پرداخت.

کسانی که اضافه فدرال مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه و برخی از منتقدان استدلال می کنند آنها کاهش انگیزه برای کار و نباید تمدید کرد. Tedeschi گفت: نه گسترش آنها را در بعضی از فرم می تواند بهبود.

“من بیشتر نگران این قضیه خطر است که ما را در برداشت از این منافع زودرس” Tedeschi گفت. “کارگران در ایالات متحده هستند که در راه بد باید همچنان به دریافت مزایای اضافه شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de