کلرادو گاردنر و بنت رای مثبت سنا به عنوان عبور عظیم محرک اقتصادی

مجلس سنای آمریکا با تصویب کلرادو سناتورها تصویب دومین بسته محرک اقتصادی در تاریخ آمریکا اواخر روز چهارشنبه شب حدود 2 تریلیون دلار افزایش به کارگران, کسب و کار, شرکت ها و سیستم مراقبت های بهداشتی.

تصویب شدن قانون رای 96-0 با aye آرا از سوی دیگر ، کوری گاردنر, R-یوما و بهداشت ، مایکل بنت دنور دموکرات. هر دو کلرادو سناتور روشن ساخته شده است در روز قبل از آن که آنها به حمایت از توافق گسترده.

“این نیاز به تصویب در حال حاضر. آن باید گذشت روز پیش” گاردنر گفت: در یک سخنرانی در مجلس سنا زمین پس از ظهور از خود قرنطینه چرا که او در تماس با کروناویروس بیمار است. “من فکر نمی کنم مردم آمریکا به بوق زدن که آیا این ایده این بود که یک جمهوری خواه ایده و یا این ایده این بود که یک دموکرات ایده.”

این سناتور که چهره انتخابات مجدد در ماه نوامبر ساخته شده تکرار درخواست برای وحدت در سخنرانی خود و پیش بینی وجود خواهد داشت بیشتر قوانین برای مقابله با وخیم اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus و کسب و کار تعطیلی ناشی از آن است.

“این کشور شده است از طریق رکود بزرگ. ما شده ایم از طریق رکود اقتصادی ، ما آن را از طریق بزرگ عفونت است. این چیزی است که ما به عنوان یک کشور است. این که ما به عنوان یک مردم” گاردنر گفت.

قبل از رای گیری گاردنر و بنت رای دادند در برابر اصلاحیه از سوی دیگر ، بن Sasse, R-Neb., به کلاه مزایای بیکاری یک کارگر حقوق و دستمزد کامل.

در سخنان روز شنبه, بنت انتقاد جمهوری خواهان مجلس سنا و نه از جمله 600 دلار در هر هفته بیمه بیکاری افزایش پیدا کند که بعدها اضافه شده در درخواست از حزب دموکرات. او همچنین اعتبار دموکرات ها با اضافه کردن پول برای سیستم مراقبت های بهداشتی طبقه متوسط آمریکایی ها و پایین تر-کلاس آمریکایی است.

“متحده و دولت های محلی نه تنها باید برای مبارزه با این بحران بهداشتی آنها مجبور به پرداخت معلمان پلیس و آتش نشانان حتی خود را به عنوان مالیات بر درآمد سقوط” بنت گفت: در بیانیه طولانی. “اولیه لایحه گنجانده شده است هیچ چیز برای کمک به آنها در مقابله با این خمیازه کشیدن بودجه کلاه. آن را مسخره بود.”

“بیش از حد بسیاری از مردم بازی سیاست و میفروخت اطلاعات غلط این هفته” بنت اضافه شده است. “ما مبارزه برای نگه داشتن این طرح متمرکز شده در سوپر مراقبت های بهداشتی ما, پاسخ, در حالی که ارائه بسیار مورد نیاز و حمایت از کارگران و خانواده ها و کسب و کار.”

این لایحه در حال حاضر می رود به خانه که در آن انتظار می رود به تصویب جمعه. Rep. کن باک یک ویندزور جمهوریخواه که مخالف coronavirus پاسخ صورتحساب این ماه با انتقاد از آخرین لایحه شنبه و نشانه های او رای خواهد داد در برابر آن.

“این” coronavirus پاسخ’ بسته های ویژه حک-outs از $75 میلیون دلار برای پخش عمومی و 50 میلیون دلار برای موزه ها و کتابخانه ها” باک که منجر کلرادو از حزب جمهوری خواه گفت: در توییتر. “که 125 میلیون دلار برای حیوان خانگی پروژه های جای تلاش خانواده ها و کسب و کار. دموکرات ها دوباره بهره برداری از یک بحران به صندوق خود را لیبرال لیست آرزو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de