کلرادو coronavirus مرگ و میر رسیدن به 226 و موارد بالا 6,200 به عنوان داده های قدیمی تر اضافه شده به دولت برگه

حداقل 226 نفر در حال حاضر در اثر عوارض مربوط به رمان coronavirus در کلرادو و بیش از 6,200 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 — افزایش قابل توجهی در تعداد ناشی از مسن موارد فقط در حال حاضر در حال گزارش به ایالت کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: پنج شنبه.

این مرگ و میر و مثبت نتایج آزمون رخ داده است روزها و حتی هفته قبل اما گزارش شده است به دولت تا روز پنجشنبه آژانس توییتی. “این می تواند آن را به نظر می رسد به عنوان اگر وجود دارد نادرست خوشه در روز به روز موارد است.”

داده های جدید شامل 33 اضافی مرگ و میر اعلام کرد پس از روز شنبه را به عنوان به خوبی به عنوان 547 تازگی تایید موارد COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از ویروس است.

مقامات بهداشت نیز تایید 1,221 بستری شدن در بیمارستان در سراسر کشور تا 59 از قبل روز و 54 شیوع بیماری در مناطق مسکونی و غیر بیمارستان امکانات مراقبت های بهداشتی بیش از 10 اعلام شد چهارشنبه.

دولت در بخش بهداشت و درمان اعلام کرد: روزانه بالغ جدید کروناویروس مرگ و میر و دیگر اطلاعات بر اساس آنچه گزارش شده تا از کلرادو شهرستانهای; هر چند مرگ و میر و تایید موارد ممکن است اعلام کرد در یک روز خاص ممکن است آنها رخ داده است هر زمان در گذشته و فقط در حال حاضر در حال گزارش به دولت است.

مقامات بهداشت هشدار داده اند پس از وقوع آغاز شد که اعداد را تاخیر به دلیل عدم تست. وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از چهار به 10 بار به عنوان بسیاری از مردم با آلوده COVID-19 نسبت به نشان می دهد تا در دولت, داده, مقامات قبلا گفت و تصریح کرد: در روز پنج شنبه.

در حالی که آزمایش در حال حاضر پیشی گرفته 31,000 مردم و مقامات پنج شنبه اذعان کرد که قابلیت های خود را کاهش کمی در روزهای اخیر به دلیل کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و سواب استریل به جمع آوری نمونه برای تست. پس از یک سکون به 1,296 تست های انجام شده جمعه این تعداد دوباره به 2,215 در روز چهارشنبه.

با وجود افزایش تعداد مرگ و میر و موارد مثبت در دولت اجتماعی قوی فاصله قرار دادند بالقوه اوج در بیماران مبتلا به ممکن است در اولین اسکات ادیب, دولت, حادثه, فرمانده برای COVID-19 گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

آن دسته از اقدامات به همراه فرماندار اقامت در خانه سفارش را فشار منحنی به سمت راست پیشگیری از امکانات مراقبت های بهداشتی از غرق, او گفت:. مقامات بهداشت گفته اند که قله های بیشتر در آینده می دهد دولت زمان بیشتری برای پیدا کردن تخت هواکش و کارکنان به مراقبت بهتر و صرفه جویی در زندگی بیشتر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de