Colorado wildfire به روز رسانی: تخلیه اجباری به منظور صادر شده برای منطقه در نزدیکی Durango

مقامات صادر تخلیه اجباری به منظور برای یک منطقه در نزدیکی Durango پس از یک آتش سوزی هایش در مرز Montezuma و لا پلتا شهرستانهای بعد از ظهر یکشنبه.

متوجه شد برای همه ساکنان در الک چشمه زیربخش جنوبی از آمریکا 160 و Montezuma County Road 46. اضافی تخلیه شد جریان در La Plata County Road 105 با توجه به همان آتش Montezuma شهرستان سخنگوی ویکی شیفر گفت.

چند خدمه در حال کار برای مهار این آتش سوزی پس از آن شکست در Menefee کوه برخی از زمان بعد از ظهر یکشنبه.

به نام شرق دره, آتش, این اولین بار گزارش می شود سوزاندن 40 هکتار است اما انتظار می رود به رشد شیفر گفت. علت ناشناخته باقی مانده است. دود دیده می شود می تواند از آمریکا 160 به عنوان منابع در پاسخ به فروغ از جمله دو تک موتور هوایی تانکر یکی از بزرگ هوایی تانکر دو هلیکوپتر و سن ژوئن Hotshot خدمه.

“ما شده است زیر آتش هشدار برای روز” شیفر گفت. “این بسیار خشک در اینجا و بسیار باد می وزد و بسیار داغ است.”

دوم آتش سوزی به نام بارگذاری قلم آتش سوخته است تا حدود 30 تا 40 هکتار در شهرستان Montezuma بعد از اینکه ناشی از رعد و برق اعتصاب پنج شنبه, شیفر گفت. آن واقع شده است در ایالات متحده بزرگراه 145 نزدیکی نشانگر مایل 28.

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست صادر کیفیت هوا بهداشت مشاوره با توجه به آتش سوزی دود.

خطر آتش سوزی بالا باقی مانده است در سراسر کشور روز شنبه با پرچم قرمز هشدارهای صادر شده توسط خدمات ملی آب و هوا برای مناطق مختلف.

علاوه بر این چمن آتش نیز شکست در 132nd خیابان و ایالات متحده 85 در صبح روز یکشنبه برایتون آتش نجات توییتی اما از آن قرار داده شد و هیچ سازه های آسیب دیده بودند.

این داستان به روز خواهد شد.


بر استفاده از نشانگر برای جزئیات استفاده از دکمه ها برای تغییر آنچه آتش سوزی نشان داده شده است. حادثه انواع شماره 1-5 — یک نوع 1 حادثه بزرگ و پیچیده آتش سوزی مؤثر مردم و زیرساخت های حیاتی یک نوع 5 حادثه یک آتش سوزی کوچک با چند پرسنل درگیر است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد نوع حادثه در پایین این صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de