کلرادو آب و هوا: آخر این هفته ارائه بالا خطر آتش سوزی

با احتیاط اعضای کمپ: در این آخر هفته می توانید از ویژگی های به خصوص بالا خطر آتش سوزی.

طوفان مرکز پیش بینی (SPC) قرار داده است بسیاری از کلرادو به عنوان یا داشتن بالا یا انتقادی آتش, شرایط آب و هوا آخر این هفته تا حد زیادی با توجه به ترکیبی از حرارت و باد می وزد آب و هوا انتظار می رود در سراسر بسیاری از دولت در هر دو شنبه و پنج شنبه.

روز شنبه SPC هوا بسیار از شرق کلرادو در زیر یا بالا یا انتقادی شرایط آتش. دمای هوا به سنبله به 80s و 90s در سراسر شرق و جنوب کلرادو اما آن خواهید بود بادها که می تواند علت اصلی نگرانی در این آخر هفته. بادها gusting تا 40 مایل در ساعت در روزهای شنبه و شاید به عنوان بالا که 50 مایل در ساعت در روز یکشنبه می تواند سنبله خطر آتش سوزی هر دو روز.

رطوبت نسبی مقادیر اندازه گیری میزان رطوبت در جو انتظار می رود که بسیار کم در این آخر هفته. که کمبود رطوبت می تواند کمک به جرقه آتش سوزی به خصوص در جنوب شرقی کلرادو که در آن شرایط انتظار می رود به داغترین و windiest.

به نظر می رسد یکشنبه می تواند خطرناک ترین آتش آب و بعد با driest و windiest آب و هوا انتظار می رود بیش از بازگشت نیمی از آخر هفته. در حالی که بسیاری از دولت خواهد شد که برخی از سطح از خطر آتش سوزی بدترین آن دوباره انتظار می رود که در سراسر جنوب و شرق کلرادو.

خشک و رعد و برق نیز می تواند از نگرانی های این آخر هفته. هنگامی که طوفان تولید رعد و برق و وزش اما کمی به هیچ بارندگی در آن طوفان اغلب می تواند جرقه آتش سوزی. آخر این هفته راه اندازی با غیر منتظره ای خشک در سطح اما بی ثباتی در سطوح بالاتر از جو آشنایی به یک خطر بالقوه برای کسانی خشک رعد و برق.

در راستای افزایش خطر آتش سوزی ملی خدمات آب و هوا در پوبلو صادر کرده و آتش آب و هوا برای این آخر هفته برای خیلی از جنوب شرقی کلرادو از جمله کلرادو اسپرینگز.

بخش سن لوئیس دره و جنوب غربی کلرادو نیز در SPC افزایش خطر آتش سوزی دسته در روز شنبه نیز هست.

متفاوت آتش محدودیت در حال حاضر در محل در سراسر طیف گسترده ای از نوار کلرادو از جمله Gilpin, Douglas, پارک, روشن, Creek, تخته سنگ, Jefferson, و, Arapahoe, استان ها. این لیست می تواند گسترش و آتش محدودیت افزایش می دهد با توجه به آخر این هفته پیش بینی شده است.

رشد خشکسالی و خشک کردن خاک و پوشش گیاهی در سراسر کشور ایجاد بخشی از پس زمینه برای افزایش خطر آتش سوزی در این آخر هفته. درجه حرارت و باد انتظار می رود به تدریج عقب نشینی اولیه به اواسط هفته آینده کاهش خطر آتش سوزی برای بسیاری از دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de