کلرادو آب و هوا: یک شبه انتظار برف در کوه, یخ, هشدار ارسال شده

برف انتظار می رود که امشب در مناطق کوه کلرادو بالاتر از 9000-پا در ارتفاع و توقف هشدار ارسال شده است به صورت شدید شمال غربی و جنوب غربی بخش هایی از دولت است.

یک شبه تجمع برف در کوه ها می تواند تا 8 اینچ به طور عمده بالاتر از 10 ، 000 پا و مسافران می خواست به آماده برای زمستان-مانند شرایط رانندگی با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

ارائه شده توسط وزارت حمل و نقل کلرادو

زمستان-مانند شرایط رانندگی شد و انتظار می رود بیش از گوش خرگوش تصویب یک شبه ژوئن 8 سال 2020 است.

زمستان آب و مشورتی ارسال شده است برای بخش هایی از کوه از جمله: گوش خرگوش عبور, پارک ملی کوه راکی پزشکی تعظیم محدوده کوه Summit County, پشه دامنه و قله هند. مشاوره منقضی می شود در ظهر سه شنبه ،

زیر دمای انجماد به بالا 20s انتظار می رود در مناطق گسترده ای از شمال غربی و جنوب غربی کلرادو از جمله: کاهش Yampa حوضه رودخانه مرکزی Yampa حوضه رودخانه بالا Yampa حوضه رودخانه مرکزی, کلرادو, حوضه رودخانه, چهار گوشه منطقه فوقانی دولورس منطقه رودخانه Animas حوضه رودخانه و رودخانه سان خوان حوضه.

یخ هشدار ارسال شده توسط آب و خدمات اجرا می شود از 10 p. m. دوشنبه تا ساعت 9 صبح روز سه شنبه. سرما و انجماد آب و هوا انتظار می رود که به کشتن محصولات و حساس پوشش گیاهی است.

این جبهه سرد در حال حرکت در یک شب نیز تاثیر در شمال شرقی ایالت کلرادو که در آن بادهای قوی و بارش مورد انتظار است. بادها را تند باد تا 60 مایل در ساعت از وایومینگ مرز پالمر تقسیم و گسترده مناطق وزش باد و گرد و غبار خواهد بود و نگرانی و محدودیت دید.

درخت آسیب خواهد بود که ممکن است یک شبه در شمال شرقی کلرادو و می تواند منجر به گسترده و جدا از قطع برق.

دشتهای شرقی و مقابل طیف وسیعی از جمله Denver, Colorado Springs, Pueblo و فورت کالینز است که تحت یک باد هشدار تا 6 صبح سه شنبه. سفر دشوار خواهد بود به خصوص برای بالا برفلد وسایل نقلیه مانند اتوبوس و کامیون ها و تریلر.

در دنور وجود دارد 90 درصد شانس بارش شبانه با بادها gusting به عنوان بالا که 40 مایل در ساعت با توجه به آب و خدمات. دمای پایین باید 44 درجه است.

روز سه شنبه در دنور دوش انتظار می رود که عمدتا قبل از 10 صبح و درجه حرارت بالا است که انتظار می رود به 68 درجه است. بادها می تواند تند باد به عنوان بالا به عنوان 45 مایل در ساعت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de