کلرادو خواستار خودکار تمدید IF مجوز در طول همه گیر

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس با ارسال نامه ای روز شنبه اصرار دولت فدرال به طور خودکار تمدید مجوز کار مجموعه به پایان می رسد در این سال برای همه عمل معوق دوران کودکی و ورود گیرندگان با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اوباما-دوران سیاست اجازه می دهد تا مهاجران واجد شرایط که به ایالات متحده به طور غیر قانونی به عنوان کودکان برای دریافت یک تجدید پذیر دو سال مجوز به مطالعه و کار در این کشور بدون ترس از اخراج. نزدیک به 15,000 “خیال” بهره مند از این برنامه در کلرادو از سال 2012 با توجه به انتشار اخبار از فرماندار ،

“Coloradans صورت بی سابقه ای با چالش های اقتصادی و اجتماعی زندگی می کند و این فرمت ارائه می کنند برخی از ثبات مورد نیاز برای کسب و کار ما و ساکنان که بهره مندی از فرصت هایی که DACA فراهم می کند” پلیس نوشت: در نامه ای به وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ.

فرماندار درخواست می آید نگرانی در مورد مهاجران گرفتن دسترسی به خدمات و اطلاعات مورد نیاز در سراسر کشور همه گیر.

پلیس تقدیر وزارت فدرال برای قبلی با استفاده از داده های بیومتریک برای ادامه پردازش خاص مجوز استخدام درخواست به دلیل بسته شدن ایالات متحده شهروندی و مهاجرت خدمات دفاتر به مردم از مارس 18. اما از او خواست که گرگ آن را “یک گام بیشتر” به عنوان بیکاری تعداد ضربه های تاریخی اوج و دانشگاه ها و کالج ها تعطیل دانشگاه ترک دانش آموزان قادر به دریافت کمک های حقوقی آنها معمولا ارائه.

“این واقعیت ایجاد مشکلات برای DACA گیرندگان به ارائه تمدید در یک مد به موقع با وجود این اقدامات را گرفته اند و تا کنون,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im