کلرادو تا 960 coronavirus مرگ و میر به عنوان شیوع بیماری در زندگی ارشد مراکز همچنان به افزایش

کلرادو ثبت کرده است به عنوان بسیاری از 960 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید به عنوان شیوع بیماری در ارشد امکانات زندگی همچنان به افزایش, دولت, مقامات بهداشت گفت: پنج شنبه.

شده اند وجود دارد 3,600 مردم در بیمارستان بستری پس از وقوع اولین بار تایید کرد در دولت در ماه مارس تنها 610 نفر در کلرادو بیمارستان با علائم این بیماری همانطور که از بعد از ظهر پنجشنبه, دولت, داده ها را نشان می دهد. حداقل 40 نفر از شنبه یا خانه رفت و یا انتقال به یک سطح پایین تر از مراقبت مانند یک مرکز توانبخشی.

بیش از 18,800 مردم باید آزمایش مثبت یا اعتقاد به COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی باعث می شود توسط ویروس — هر چند مقامات بهداشتی باید گفت که تعداد واقعی است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

مقامات ثبت بیش از 5,400 آزمون در روز پنج شنبه به عنوان دولت رمپ تا توانایی های خود را به آهنگ بهتر از این ویروس به عنوان کسب و کار به آرامی بازگشایی شده است. این 94.7 آزمون در هر 100000 نفر در هر روز به طور قابل توجهی بالاتر از قبلا هفته در مجموع اما نه کاملا در 152 در هر 100000 نفر در هر روز ثابت توسط کارشناسان بهداشت و درمان در صورت لزوم با خیال راحت به نظارت بر شیوع بیماری است.

بسیاری از آن تست شده است با تمرکز بر زندگی ارشد و امکانات دیگر مراقبت از خانه. مقامات تایید کرده اند شیوع بیماری در 184 امکانات در سراسر کشور چهار تا بیشتر از روز قبل.

وزارت بهداشت دولت اعلام جدید در مجموع روزانه از coronavirus مرگ و میر و تایید موارد بر اساس آنچه گزارش شده تا از کلرادو شهرستانهای; هر چند مرگ و میر و مثبت نتایج آزمون ممکن است اعلام کرد در یک روز خاص ممکن است آنها رخ داده است هر زمان در گذشته و فقط در حال حاضر در حال گزارش به دولت است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de