کلرادو پرده جدید کروناویروس تست برنامه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان

کلرادو است رونمایی یک برنامه جدید برای آزمون بهورزان و اولین پاسخ دهندگان در سراسر کشور برای رمان coronavirus به مقامات بهداشت عمومی کار می کنند برای محافظت از کسانی که در خط مقدم از شیوع جهانی.

دولت دریافت کرده 5,000 کیت های آزمایش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی با دیگر 2,500 رود در هفته آینده مایک ویلیس, دولت, مدیر, مدیریت اضطراری گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

این آزمون در حال مادی و معنوی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ که لازم نیست کار از خانه در طول بحران. دولت راه اندازی مکان تست — یکی در شمال و جنوب و در غرب شیب ویلیس گفت. دقیق تست موقعیت زمان و مکان اعلام نشده است.

“دیگر ما می توانید به حفاظت از این افراد قوی تر ما سیستم مراقبت های بهداشتی است و دیگر آن می توانید آخرین… زمانی که خروش می آید” ویلیس گفت.

دولت به منظور توسعه مداوم توده تست ظرفیت برای بقیه جامعه ویلیس گفت.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس را نیز صادر شده یک به روز رسانی پنج شنبه به نظم عمومی که مورد نیاز مردم به ماندن در خانه مگر اینکه آنها در کار ضروری شغل. بهداشت عمومی به منظور به روز شد شامل معافیت برای بحرانی دیگر خدمات از جمله:

  • K-12 مدارس عمومی و خصوصی می تواند باز بماند هدف از ارائه وعده های غذایی, مسکن تسهیل یا فراهم کردن مواد برای آموزش از راه دور و ارائه دیگر خدمات ضروری به دانش آموزان
  • تهیه موسسات از جمله خصوصی و عمومی کالج ها و دانشگاه ها می تواند باقی می ماند باز به منظور تسهیل آموزش از راه دور و یا انجام وظایف ضروری ارائه شده است که اجتماعی فاصله مورد نیاز مشاهده شده — مانند امنیت, پزشکی و بهداشت روان, خدمات مسکن, خدمات مواد غذایی و تحقیقات انتقادی
  • معنوی خدمات برای افرادی که در بحران هستند و یا نیاز به انتهای عمر خدمات
  • خانه عبادت ممکن است باز باقی می ماند اما باید در عمل اجتماعی فاصله و یا استفاده از سیستم عامل های الکترونیکی
  • خدمات حرفه ای مانند قانونی عنوان شرکت یا حسابداری, خدمات ارزیابی املاک و مستغلات و معاملات

کلرادو پارک ها و حیات وحش نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که از آن خواهد شد بسته شدن تمام زمین های بازی campgrounds اردو و امکانات کمپینگ — از جمله خیمه و کابین در کلرادو پارک دولت به عنوان به خوبی به عنوان کمپینگ در مناطق حیات وحش تا اطلاع ثانوی.

پارک مسیرهای پیاده روی رمپ قایق, اسکله و سواحل باقی خواهد ماند باز, پارک ها و حیات وحش مقامات گفت: در انتشار اخبار. این سازمان اضافه شده است که آن را ممکن است نزدیک مناطق است که اجازه نمی دهد برای اجتماعی دورى از جمله پیک نیک, مناطق ماهیگیری در اسکله ها و دیگر مناطق متمرکز.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de