کلرادو تاپ 800 مرگ و میر بیش از 15000 coronavirus موارد

کلرادو است 15,768 آزمایشگاه تایید موارد جدید کروناویروس و 820 مرگ و میر با توجه به وزارت امور خارجه داده های منتشر شده بعد از ظهر جمعه.

همانطور که از اواسط بعد از ظهر جمعه 737 نفر در بیمارستان بستری شد به دلیل عوارض ناشی از COVID-19 با توجه به کلرادو انجمن بیمارستان. حدود 71 بيمار از بيمارستان مرخص شده بودند برای رفتن به صفحه اصلی و یا به یک سطح پایین تر از مراقبت مانند یک خانه سالمندان بین پنج شنبه و جمعه.

مقامات دولتی فکر می کنم آنها را شناسایی کرده ایم تنها بخشی از کسانی که بدست این ویروس جدید است. در سطح ایالت 75,259 افراد آزمایش شده است با توجه به گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

شماره جدید آمد و به عنوان بخش هایی از دولت به تدریج شروع بازگشایی از جمله اجازه دادن به فرد در خرید های غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی. دنور و خیلی از اطراف منطقه مترو در حال انتظار حداقل یک هفته قبل از کاهش اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های هر چند Douglas County حرکت رو به جلو با بازگشایی.

می توانید آن را به عنوان زمانی که دو هفته برای افراد آلوده به توسعه علائم و همه به دنبال مراقبت های پزشکی و یا تست بلافاصله پس نمی توان آن را حذف اگر بازگشایی باعث افزایش موارد حداقل تا اواسط ماه مه.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس گفت: استان ها و شهرها تصمیم خواهد گرفت که چه اقدامات آنها هنوز هم نیاز به اجتناب از سنبله” در مواردی که می تواند فشار خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی. این می تواند برخی از زمان قبل از کوه جوامع که نمی بسیاری از تخت های بیمارستانی احساس راحت اجازه می دهد طیف مقدم ساکنان آمده برای سرگرمی در هوای آزاد, او گفت:.

“این واقعا مهم است که مردم به ماندن در چارچوب قانون” او گفت:.


اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net