کلرادو تاپ 100 نفر از coronavirus به عنوان پلیس سفارشات محدودیت های جدید در بازدید از خانه سالمندان

کلرادو در روز شنبه در صدر 100 موارد مثبت این رمان coronavirus به عنوان فرماندار اعلام کرد محدودیت در بازدید از خانه های سالمندان و دیگر امکانات زندگی کمک در جهت حمایت از دولت را آسیب پذیر ترین جمعیت.

دولت تایید 24 موارد جدید COVID 19 — بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید — روز شنبه بسیاری از مردم پوشش در دنور درایو-از طریق مرکز آزمایش که شهر تعطیل عملیات یک ساعت زود است.

در ضمن, El Paso County مقامات بهداشت صدا زنگ بیش از هر سالمندان که ممکن است در همان بازی پل به عنوان زنی که درگذشت جمعه از coronavirus.

روز شنبه نیز شاهد حوادث بیشتر لغو شد در سالن های اطراف مترو دنور از جمله پپسی مرکز توجه شرکت های دولتی Jared پلیس’ توصیه برای جلوگیری از تجمع بیش از 250 نفر است.

تمام گفته های روز, اخبار سمان جدید, واقعیت های زندگی در میان COVID-19 به عنوان اجتماعی فاصله و حفاظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر نگاهی به سابقه بیش از همه چیز در تلاش برای آرام کردن این ویروس گسترش یافته است.

ملاقات محدود

چون رمان coronavirus است به خصوص خطرناک برای افراد مسن تر پلیس دستور محدود ملاقات به تمام پرستاری ماهر زندگی کمک و متوسط امکانات مراقبت. آن نیاز به امکانات برای ارائه روش های جایگزین از جمله ارتباطات مجازی — برای کسانی که مایل به دیدار عزیزان خود کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: در انتشار اخبار.

اورژانس کارگران حمل و نقل ارائه دهندگان آژانس کارکنان و دیگر شخص ثالث بازدید کنندگان هنوز هم می شود مجاز به ادامه خدمات با حکم و امکانات به سند علامت غربالگری برای هر کسی که وارد ساختمان.

“همه ما باید مسئولیت برای محافظت از آسیب پذیر ترین در میان ما از انقباض COVID-19,” پلیس در بیانیه ای گفت. “این شروع می شود با ماندن جدا شده حتی اگر علائم خفیف هستند. ما همه در این با هم و همه ما مردم ما عشق که به ویژه آسیب پذیر — ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ های ما ما خاله ها و عموهای.”

یک روز پس از, El Paso County زن در 80s شد اولین کسی که به مرگ از شدت بیماری مسری شهرستان مقامات بهداشتی می گویند آنها نگران دیگر سالمندان که ممکن است با بازی پل با او.

مقامات بهداشت اصرار هر کسی که با حضور در کلرادو اسپرینگز پل مرکز بین اواخر فوریه و اوایل ماه مارس و در حال تجربه علائم COVID-19 به تماس های خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله یک گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست در انتشار اخبار گفت.

مقامات بهداشت گفت: این امر به ویژه برای افرادی که با حضور در این بازی ها به شرح زیر در پل مرکز:

  • Feb. 27: پنج واحد جفت
  • Feb. 28: جمعه صبح جفت
  • Feb. 29: 299er جفت
  • مارس 1: 299er سوئیس
  • 3 مارس: 499ers

“ما بسیار نگران در مورد امکان انتقال هر دو در این مسابقات و در جوامع پس از آنها به خانه رفت” کیمبرلی Pattison, El Paso County این بیماری مسری, مدیر برنامه, در بیانیه ای گفت. “بسیاری از شرکت کنندگان بودند افراد مسن تر که ممکن است به خصوص در معرض خطر بیماری شدید از COVID-19.”

تست همچنان ادامه دارد

24 موارد جدید شامل اولین نتیجه تست مثبت در مسا شهرستان و همچنین پنج مورد جدید در Denver County, چهار در و عقاب و سه هر در آدامس و, Arapahoe, استان ها, دولت, مقامات بهداشتی اعلام کرد. Gunnison و جفرسون شهرستانهای گزارش دو مورد هر یک Pitkin, جوش و, El Paso, شهرستانهای شمارش یک مورد جدید هر کدام.

در ضمن تست در سراسر کشور همچنان به سطح شیب دار بالا با خصوصی labs در حال حاضر قادر به انجام تست.

مقامات بهداشت در دنور سالن بزرگ در روز شنبه تست شده 200 خودرو به ارزش از مردم قبل از خاموش کردن عملیات بیش از یک ساعت قبل از آن برنامه ریزی زمان بسته شدن.

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: آن ارسال خواهد شد در هفته آینده درایو-از طریق برنامه ها و مکان های بر روی وب سایت خود را زمانی که آنها در دسترس هستند اما از مردم خواست تا با پزشک خود تماس بگیرند که ممکن است شرکت های خصوصی که انجام تست.

بیشتر تغییرات در زندگی روزانه

به عنوان COVID-19 همچنان به راه خود را از طریق دولت بیشتر و بیشتر موسسات در حال تغییر عملیات — و یا خاموش کردن کامپیوتر است.

در پاسخ به یورش اضطراب مشتریان در پایان هفته, پادشاه Soopers اعلام کرد که با شروع یکشنبه خود کلرادو فروشگاه های مواد غذایی را به طور موقت کاهش ساعت عملیات بنابراین کارکنان restock قفسه.

تمام مکان را به طور موقت تغییر خدمات خود را ساعت 7 صبح تا 8 بعد از ظهر به جای 5 صبح تا نیمه شب این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

“زنجیره تامین ما تیم همچنان به کار برای اطمینان حاصل شود که مواد غذایی, پزشکی و لوازم تمیز کردن نیاز مشتریان خود در حال رسیدن به فروشگاه ما به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است ،” بیانیه ای گفت:. “این تغییر در سرویس ساعت اجازه خواهد داد که فروشگاه ما تیم به تمرکز در جوراب زنانه ساقه بلند, تازه, قیمت مناسب, مواد غذایی و ملزومات است که مشتریان ما به دنبال زمانی که آنها راه رفتن در فروشگاه ما.”

در ضمن همه دنور موتور خودرو, شاخه های خواهد شد به طور نامحدود آغاز روز دوشنبه مسئولان شهرستان گفت: در انتشار اخبار. تصمیم می آید را دو روز پس از Tremont شعبه کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

کارکنان ادامه خواهد داد به روند تماس های تلفنی و ایمیل و معاملات آنلاین مسئولان شهرستان گفت: در انتشار اخبار. هر کسی که در تلاش برای گرفتن تمام شده خودرو ثبت نام تمدید و همچنین کسانی که به تازگی خریداری شده اما هنوز ثبت نام نکرده اید آنها را مهلت طریق آوریل 9 شهر گفت.

موتور خودرو, خدمات هنوز هم در دسترس www.denvergov.org/dmv.

شنبه نیز آورده بیشتر در رویداد بسته شدن. Kroenke ورزش و سرگرمی است که با قرار دادن در برگزاری همه نشان می دهد که در آن سالن از جمله پپسی مرکز و dick’s Sporting Goods پارک — برای 30 روز آینده در نور از رمان coronavirus.

اعلام این خبر یک روز پس از پلیس توصیه می شود لغو تمام تجمعات عمومی با بیش از 250 نفر برای 30 روز آینده.

“(Kroenke ورزشی و سرگرمی) هدف و انتظار این است که همه تحت تاثیر حوادث در KSE سالن خواهد بود موکول” این شرکت گفت: در انتشار اخبار.

هواپیمایی متحده روز شنبه اعلام کرد آن را تعلیق آن دنور به لندن پرواز آغاز و تا روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de