کلرادو پیشی 500 coronavirus مربوط به مرگ و میر به عنوان موارد تایید شده در نزدیکی 11,000

کلرادو پیشی گرفته است 500 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید, یک یادآوری است که بیماری تنفسی باقی مانده مرگبار به عنوان برخی از کسب و کار آماده برای باز کردن در هفته آینده.

شده اند وجود دارد 2,123 مردم در بیمارستان بستری پس از وقوع اولین بار تایید کرد دولت در ماه گذشته اما تنها 859 نفر از مردم در کلرادو بیمارستان با علائم این بیماری همانطور که از سه شنبه شب دولت و داده ها را نشان می دهد. حداقل 73 نفر از شنبه یا خانه رفت و یا انتقال به یک سطح پایین تر از مراقبت مانند یک مرکز توانبخشی.

بیش از 10,800 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی باعث می شود توسط ویروس — هر چند مقامات بهداشتی باید گفت بین 65,000 75,000 و به احتمال زیاد تا به حال این بیماری است.

مقامات بهداشت نیز تایید 123 شیوع بیماری در امکانات موجود مانند خانه های پرستاری مراقبت دراز مدت از امکانات و کارخانه — چهار بیشتر از روز قبل.

وزارت بهداشت دولت اعلام جدید در مجموع روزانه از coronavirus مرگ و میر و تایید موارد بر اساس آنچه گزارش شده تا از کلرادو شهرستانهای; هر چند مرگ و میر و مثبت نتایج آزمون ممکن است اعلام کرد در یک روز خاص ممکن است آنها رخ داده است هر زمان در گذشته و فقط در حال حاضر در حال گزارش به دولت است.

به 508 مرگ و میر اعلام کرد دوشنبه 22 نفر بالاتر از کل گزارش روز دوشنبه.


Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im