کلرادو, دولت به کارگران هم اکنون می توانید مقرون به صرفه برای پرداخت مزایای

هزاران نفر از کلرادو کارکنان دولت در حال حاضر قادر به مذاکره پرداخت مزایا و شرایط محیط کار پس از رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس لایحه را امضا گسترش اتحادیه خود را به قدرت های سه شنبه.

یک روز پس از جلسه قانونی به پایان رسید پلیس امضا خانه بیل 1153 که گذشت در اوایل این ماه و فرستاده شد به میز کار خود در هفته گذشته.

این لایحه اجازه می دهد کارکنان به مجموع مقرون به صرفه از طریق اتحادیه خود را. قبلا کلرادو یکی از 14 متحده که در آن کارکنان دولت نمی تواند خود مذاکره پرداخت و مزایای. پلیس ابراز حمایت خود را از این لایحه زمانی که اعلام شد در ماه ژانویه پس از مخالفت با لایحه مشابه سال گذشته است.

کلرادو کارگران به صورت ابتکاری و راه حل های جدید اتحادیه به نمایندگی از بیش از 31,000 کارکنان دولت به نام لایحه یک پیروزی بعد از 12 سال مبارزه با اجازه جمعی چانه زنی با دولت و کمک به مسائل سیستمیک نابرابری برای کارگران که به طور سنتی محروم از حق سازماندهی.

“من فکر می کنم این قانون است که در قلب یک تعهد به دستیابی به نژادی و عدالت اقتصادی … که در آن تمام کارگران حق تشکیل اتحادیه گفت:” کلرادو برنده جمهور جست و خیز میلر.

پلیس امضا لایحه بعد از ظهر دوشنبه در مراسم.

“در این مرحله ما امروز یک گام در تضمین این که ما کارکنان دولت در حال درمان با عزت و احترام است که شما را شایسته است و دولت ادامه خواهد داد به ارزش این همکاری مشترک قادر به مطمئن شوید که ما می توانیم ارائه خدمات دولت کارآمد و حمایت از مردان و زنانی که در حال یاری رساندن به آنها” پلیس گفت: روز سه شنبه.

حامیان این لایحه می گویند این قانون به دولت کمک می کند جذب و حفظ کارکنان و تشخیص وضعیت خود را به عنوان ضروری کارگران است.

“آن را حتی مهم تر در زمان COVID زمانی که ما کارکنان دولت نمی باید یک انتخاب از رفتن به کار در این زمان” گفت: سناتور. بریتنی Pettersen یک لیکوود دموکرات و یکی از حامیان لایحه. “آنها هستند نشان دادن به کار روزمره به نگه داشتن کشور ما در حال اجرا و در حال رفتن به ادامه تحصیل دهند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de