Colorado State متعجب وایومینگ در دور اول از غرب کوه مسابقات

لاس وگاس — Déjà vu در شهر گناه.

تحمل شباهت قابل توجه به آخرین مناسبت ایالتی کلرادو ملاقات وایومینگ قوچ شبیه ماهی از آب هنگامی که در تلاش برای شروع بازی بر روی پای راست.

پس از نیاز به تجمع از 19 امتیاز پایین در لرمی فقط چند هفته پیش CSU تلاش برای نگه دارید تا با پست کابوی ها به عنوان به زودی به عنوان اولین دور از غرب کوه مسابقات مخفیگاه آنان در Thomas & Mack Center.

یک بار دیگر, با وجود سقوط 16 در نیمه اول و 13 در نیمه دوم مربی نیکو Medved تیم ملی را در بر داشت یک راه برای جمع آوری کاملا چند امیدوار کننده تظاهرات.

تنها در این زمان قوچ نیست به اندازه کافی در اواخر بازی heroics تا آستین خود را به عنوان وایومینگ برگزار شد به دست کشیدن CSU 80-74 — خیره کننده شکست برای قوچ که وارد برخورد سنگین و سبک مورد علاقه در حالی که داشتن پایه ششم دانه.

“ما فقط حفر خودمان را بیش از حد بزرگ از یک سوراخ و فقط نمی تواند حفاری خارج از آن” Medved گفت. “ما آن را قطع و به یک زن و شوهر از بار اما نمی توانستم بیش از قوز کردن. بیش از حد بسیاری از کلید گردش در موقعیت های که در آن ما تا به حال شانس. این ناامید کننده بود بدیهی است. وجود دارد یک تن از احساسات در حال حاضر با این بچه ها. من می دانم که آنها در حال سوخته با این از دست دادن. اما ما پیدا کردن یک راه را از طریق آن دریافت کنید.”

در یک بازی که در آن Medved تیم ملی موفق به حفظ ریتم تهاجمی بیش از بخش های مهمی, CSU دیدم خود را به بازی گرفتن تا قبل از بسیاری از طرفداران در حضور و غیاب حل و فصل را به کرسی های خود را.

همزمان به قوچ نحو نامشخصی وادار عکس پرش در اوایل اموال وایومینگ به ظاهر زدم هر تلاش آن برافراشتند از طبقه به شکست ساخته شده است 26-10 لبه با تنها هشت دقیقه سپری شده — که در طی آن کاوبوی تبدیل شش از هفت 3-نقطه تلاش می کند.

“من احساس می کنم مانند دفاع نیست متصل مانند آن را باید مانند ما شده است و تمرین” اشتباه ارشد نیکو Carvacho گفت. “که در ما است. ما باید بهتر شود.”

فقط می خواهم که CSU شد بر روی طناب. که به سرعت تغییر زمانی که به طور ناگهانی قوچ ها نمایش داده می شود زندگی بر ساخت حیاتی 11-0 اجرا — از جمله یک جرقه از Hyron ادواردز کردن نیمکت و معمولی تسلط از Carvacho در رنگ — به جلو و در عرض دو در اواخر قاب.

Colorado State اشتباه ارشد گارد Hyron ادواردز درایو به خط برابر وایومینگ در دور اول از غرب کوه مسابقات on Mar. از 4 سال 2020 است. (ادی Herz/لاولند خبرنگار هرالد)

همه به نظر می رسد به خوبی برای قوچ خود را به عنوان یک بار هشدار دهنده نقطه ضعف به کاهش تنها پنج توسط halftime. اما به نمایندگی از یک کپی از قبل از 20 دقیقه CSU تسلیم به مشکلات مشابه در اوایل پایانی نیم.

هزینه گردش و طولانی توهین آمیز lulls گرفتار قوچ تمام شب را فقط 39.7 درصد در بازی و سرفه تا 17 گردش در مقایسه با وایومینگ هفت.

به عبارت ساده, کابوی outplayed CSU تقریبا در هر فاز.

“من احساس نمی مانند ما نادیده گرفته آنها را” دانشجوی سال اول اشعیا استیونس گفت. “من احساس می کنم مانند مربی گفت: آنها درست از آب در آمد و بازی واقعا خوب است. ما حفر خودمان یک سوراخ و این نوع سخت برای به دست آوردن خودمان را خارج از آن. ما در ادامه چند اجرا می شود اما این کالج بسکتبال. تیم در حال رفتن به سعی کنید به پیدا کردن راه را به نفع خود.”

هر چند CSU ماند در فاصله قابل توجه در حالی که این کابوی ها همیشه یک جواب. به عنوان قوچ trailed دو در 8:55 علامت وایومینگ Kwane سنگ مرمر سوم — که به ثمر رساند تیم-حداکثر 20 امتیاز — زدم کلاچ های خدشه دار کردن CSU شانس در دستیابی به آن منجر شود پس از افتتاح 60 ثانیه.

مدت کوتاهی پس از, توسط تنها با یک اختیار دوباره کابوی ها’ گلزن برجسته شکارچی مالدونادو شروع قاطع 13-0 پشت سر هم تبدیل به یک رقابت بلوز– کشیدن وایومینگ جلوتر 69-56 با کمتر از چهار دقیقه باقی مانده.

“ما می دانستیم این بود که برای رفتن به یک بازی سخت” Medved گفت. “ما انتظار می رود که…من فکر کردم ما اعدام دفاعی فاقد ما از دست بچه ها. آنها ما را پرداخت آنها واقعا انجام داد. Hendricks کردم داغ زود است. سنگ مرمر یک بازیکن واقعا خوبی است. من فکر کردم او ساخته شده برخی از عکس امشب زمانی که آنها واقعا به آن نیاز. آنها فقط بازی بهتر از ما بود.”

به طور کلی دانشجوی سال اول اشعیا استیونس’ 22 امتیاز در 8-19 تیراندازی منجر قوچ ادبانه. قابل توجه گارد متصل از عمق نهایی 35 ثانیه برش CSU نقطه ضعف به 74-71 میان قوچ’ بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر باز گشت تلاش است.

در حالی که راه خود را در پایین پست Carvacho هم انباشته 20 امتیاز و 15 ریباند.

Colorado State دانشجوی سال اول گارد بني اسرائيل Stevens آسانسور یک بلوز برابر وایومینگ در دور اول از غرب کوه مسابقات on Mar. از 4 سال 2020 است. (ادی Herz/لاولند خبرنگار هرالد)

هر چند Medved اشاره کرد که چگونه “آن را سخت و حتی منعکس کننده که در حال حاضر” وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا یا نه تیم او خواهد بود علاقه مند در رقابت در یک postseason مسابقات استیونس به نظر می رسید به چنین اگر با توجه به فرصت است.

“امیدوارم ما فصل هنوز تمام نشده” که دانشجوی سال اول گفت. “امیدوارم ما با هم خوب رزومه به بازی در postseason.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>