Colorado State Fair دوباره تصور در میان coronavirus

PUEBLO, کلرادو. — Colorado State Fair دهندگان در حال حرکت رو به جلو با یک دوباره تصور نمایشگاه در این سال در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اسکات Stoller نمایشگاه مدیر کل دریافت پشتیبانی به اتفاق آرا در هفته گذشته از این رویداد هیئت اقتدار به حرکت رو به جلو را با مقایسه کردن جشن که جهات بهداشت بخشنامه محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند جمع آوری در یک مکان در یک زمان پوبلو سالار گزارش شده است.

هیئت مدیره پشتیبانی Stoller توصیه به لغو همه برنامه های سرگرمی در حوادث مرکز جایگاه آرنا و در fairgrounds. محبوب Crabtree سرگرمی کارناوال نشده است را رد کرد و سازمان با توجه به فاصله از سواری و جاذبه های سراسر fairgrounds.

نگه داشتن یک کارناوال را حفظ بخشی از “روح” از نمایشگاه سالانه است که میله میله به اجرا Aug. 28 سپتامبر از طریق. 7, Stoller گفت.

تمام هزینه های ورودی خواهد بود و همگان در نمایشگاه امسال.

“در مواجهه با فوق العاده تصمیم گیری های دشوار و با درک عمیق از آن تاثیر گسترده ای داشته هیئت مدیره با دقت در نظر گرفته دولتی راهنمایی که در حال توسعه برای وقایع در فضای باز و بالقوه خطر سلامت به ما نمایشگاه بازدید کنندگان رقبا و فروشندگان قبل از رای گیری گفت:” نمایشگاه رئیس هیئت مدیره پل Youngs.

این نمایشگاه در پوبلو را به تمرکز بر روی 4-H و FFA حوادث است که می تواند شامل تغییر تاریخ و دام نشان می دهد و فروش, FFA Heifer داد و بیداد, Catch-a-گوساله 4-H نمایش اسب, 4-H سگ, نشان می دهد, 4-H پرتاب موشک و 4 ثانیه استاتیک نمایشگاه. برخی از نمایشگاه ها و همچنین مواد غذایی محدود و فروشنده غرفه مجازی و رقابتی نمایشگاه ارائه شده است.

نمایشگاه دهندگان می گویند که آنها را به محدود کردن مقدار از مردم در داخل و وقایع در فضای باز خود را مطابق با دولت های محلی و دستورالعمل های بهداشتی.

اصلاح عادلانه است و انتظار می رود که مالی تاثیر منفی از بین 600.000 $و $1 میلیون اما Stoller و هیئت مدیره از اختیارات اعضای استدلال می کنند آن را حیاتی برای این نمایشگاه به ادامه حضور, حتی اگر آن محدود است.

“مسئول روش این است که باقی می ماند به عنوان مربوطه به عنوان امکان پذیر است” گفت: هیئت مدیره از اقتدار عضو برایان Coppom.

این اولین بار نیست Colorado State Fair اصلاح شده است با توجه به شرایط فوق العاده.

در سال 1917 دولت محل دائمی ملک مورد استفاده قرار گرفت به عنوان “اردوگاه کارلسون” با اصطبل اسب و فضای باز در خدمت به عنوان یک مرکز آموزش برای گارد ملی ارتش در طول جنگ جهانی اول

از آوریل 22, زمینه شده اند عامل به عنوان یک درایو از طریق coronavirus تست سایت برای شهرستان پوبلو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de