Colorado State اخراج ورودی دانشجو بیش نژادپرستانه رسانه های اجتماعی ارسال

دانشگاه ایالتی کلرادو اخراج ورودی دانشجو با توجه به یک نژادپرست پست های رسانه های اجتماعی, دانشگاه چهارشنبه اعلام کرد.

دانشگاه در مورد پست در ماه ژوئن باعث یک بررسی از طریق دانشجویی انجام فرایند است.

“با توجه به خشونت و تهدید طبیعت از زبان مورد استفاده در این پست منتقل فراتر از حمایت از متمم اول قانون اساسی” CSU مقامات گفت: در یک صدای جیر جیر.

دانشگاه گفت که روند بررسی به پایان رسید تعیین ورودی دانشجو تجاوز CSU دانشجویی انجام کد.

“به عنوان یک نتیجه فرد شده است disciplinarily اخراج از CSU,” مسئولان دانشگاه گفت: در یک صدای جیر جیر.

اطلاعات بیشتر در مورد دانشجو و پست های رسانه های اجتماعی است که باعث اخراج شد و بلافاصله منتشر شد.

اخراج میان می آید در سراسر کشور موشکافی در مورد دیرینه نژادی و بی عدالتی در آمریکا باعث مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در ماه مه. معترضان در سراسر کشور و ملت را گرفته اند به خیابان decrying خشونت پلیس هدف قرار دادن مردم سیاه و الهام بخش اصلاحات مانند یک پلیس جدید پاسخگویی قانون در دنور کلرادو و مدارس دولتی پیچ در پیچ پایین ارتباط آن با دنور اداره پلیس.

CSU مواجه انتقاد برای دست زدن به یک وضعیت مشابه در ماه نوامبر هنگامی که دانش آموزان عکس نما در blackface ، CSU مقامات ذکر شده در متمم اول قانون اساسی در تصمیم خود در آن زمان است.

روز بعد, جدید CSU جمهور جویس مک کانل گوش به یک اتاق پر از دانش آموزان از رنگ های تجارب خود را با نژاد پرستی و قول داد برای انجام بهتر و اعتراف به این که این دانشگاه تا به حال شکست خورده خود را متنوع دانش آموزان است.

2019 حادثه باعث ایجاد یک مسابقه تعصب و حقوق صاحبان سهام ابتکار مسئول بهتر آموزش CSU دانش آموزان در مورد تنوع و ارتقای دانشگاه در پاسخ به تعصب مربوط به حوادث.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de