کلرادو می بیند بیشتر از مرگ و میر 112 جدید کروناویروس موارد به عنوان ویروس همچنان به گسترش

کلرادو مقامات بهداشت تایید اضافی دو کشته و 112 مورد جدید از coronavirus شنبه به شدت عفونی بیماری همچنان به گسترش در سراسر کشور.

مرگ شامل یک Eagle County مرد در 60s خود را با شرایط بهداشتی اساسی و یک El Paso County مرد در 70s محلی مقامات بهداشتی گزارش شده است. The Eagle County مرد شناسایی شد توسط دوستان و خانواده به عنوان میله پاول Vail نوازنده بدرد خوردن روزانه گزارش شده است.

هجوم مثبت COVID-19 موارد شنبه به ارمغان می آورد دولت به 475 موارد با 49 نفر در بیمارستان بستری است. شش نفر فوت کرده اند, از جمله سه در El Paso County است.

مقامات وجود دارد باید نگران مردم بیش از 60 — آسیب پذیر ترین جمعیت به COVID-19 — قرار گرفتن در معرض در طول یک تعداد انگشت شماری از بازی های پل در اوایل این ماه. حداقل دو نفر از سه مرگ و میر متصل به آن بازی آن است که مشخص نیست اگر مردی که شنبه بود و در حال حاضر در پل مرکز در آن زمان.

“ما بیان ما تسلیت صمیمانه به خانواده و دوستان و عزیزان از مردی که گذشت با توجه به COVID-19,” سوزان Wheelan, El Paso County, بهداشت عمومی, مدیر گفت: در انتشار اخبار.

پاول ثابت از بدرد خوردن را آبیاری سوراخ ، delighting apres-اسکی جمعیت برای چند دهه در این شهر کوه با استعداد موسیقی با توجه به Vail روزانه.

“پاول راد بود یک افسانه در Vail و شادی به ارمغان آورد به طوری که بسیاری در طول تصدی خود به عنوان Vail #1 سرگرم” شانون تنر خود را دوست دیرین و همکار نوازنده گفت: در یک ایمیل نوشته شده توسط کاغذ.

Eagle County توسط کانون کلرادو COVID-19 بحران بیشتر موارد تایید شده (61) از هر شهرستان در خارج دنور. آن را نیز دارای بالاترین میزان عفونت در هر 100000 نفر در هر Colorado شهرستان است.

در میان موارد جدید روز شنبه اعلام کرد یک عضو کلرادو گارد ملی مستقر در فورت کارسون اولین سرباز وجود دارد برای تست مثبت پایگاه ارتش گفت: در انتشار اخبار. داگلاس کانتی ساکن شناسایی تنها به عنوان یک مرد در 30s خود را در انزوا و نیاز به بستری.

تقریبا 4,600 افراد آزمایش شده برای رمان coronavirus به عنوان دولت رمپ تا تست. مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که وجود دارد کافی آزمون در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de