کلرادو برای اولین بار می بیند coronavirus مرگ کسی زیر 40 عنوان ایالت تلفات می رسد 51

اولین فرد زیر سن 40 در کلرادو کشته پیمانکاری رمان coronavirus رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس روز دوشنبه اعلام کرد در اواسط روز کنفرانس مطبوعاتی.

“دوباره نشان دادن شدت از این ویروس برای مردم در تمام سنین,” او گفت: قبل از اینکه با تاکید بر اینکه حدود 80 درصد از COVID-19 از موارد نیاز نیست و بستری را خود حل و فصل.

پلیس اعلام کرد جدید ایالت, شماره بخشی, تعداد پس اطلاعات کامل است که معمولا ساخته شده حدود 4 بعد از ظهر هر روز — و گفت: 51 نفر در حال حاضر فوت کرده اند در کلرادو از عوارض ناشی از کروناویروس جدید. در حال حاضر وجود دارد 2,627 تعداد موارد تایید شده از این ویروس در 47 در کلرادو 64 شهرستان با 414 نفر داشتن در بیمارستان بستری شده است. در مجموع 15,364 مردم در حال حاضر آزمایش شده است.

پلیس روز دوشنبه گفت که کلرادو است شروع به دیدن یک تاثیر مثبت از بسته شدن دولت در کافه ها و رستوران ها در یک قدمی مارس 16 است که قبل از ایالت اقامت در خانه جهت است که آغاز شده و پنج شنبه.

دولت اعداد نشان می دهد که گسترش این ویروس شده اند دو برابر در هر دو روز — در حال حاضر دو برابر شدن هر پنج روز پلیس گفت:.

“این خیلی بهتر از دو برابر شدن هر دو روز” پلیس گفت که از دیدن موارد دو برابر شدن هر پنج روز هنوز هم نشان می دهد که این ویروس بسیار مسری است.

“نشان می دهد که چرا فقط بستن کافه ها و رستوران ها کافی نیست,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت امیدوار است تا برای دیدن ادامه رکود در میزان عفونت در روزهای آینده به عنوان تست داده شروع به منعکس کننده تاثیر اقامت در خانه سفارش دهید.

“ما به طور کامل انتظار می رود این اضافی جدایی اقدامات تا زمانی که مردم به دنبال آنها را آهسته در کلرادو” او گفت:.

پلیس همچنین گفت که او صحبت می کرد با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در صبح روز دوشنبه در مورد بحران جاری و از آنها تشکر برای تلاش های گارد ملی که با کمک آزمون در کلرادو.

این 2,627 تایید موارد اعتقاد بر این بود فقط یک بخش از کل افرادی که در واقع آلوده در کلرادو با تست کمبود محدود کردن رسمی تایید چوب خط حساب کردن. امکانات مراقبت های بهداشتی در حال نیروبخش برای افزایش بیماران است که می تواند فشار منابع در روزهای آینده و هفته.

میله, رستوران ها سالن مو و کشت از کسب و کارهای دیگر را توقیف ارسال بیکاری سر به فلک کشیده در کلرادو. مدارس و کالج ها باید نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین و اجرای قانون در سراسر کشور است strategized در مورد نحوه اجرای این ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش بدون تحریک غیر ضروری ترس است.

COVID-19 خفیف در بسیاری از افرادی که آلوده به این رمان coronavirus اما افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی می تواند به صورت جدی علائم است که می تواند کشنده باشد. در کلرادو اکثریت نزدیک به 80 درصد از بیمارانی که فوت شده بیش از سن 70 با توجه به گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست است.

علاوه بر این دو نفر در 40s خود را کرده اند و همچنین سه نفر در 50s و پنج در 60s.

مقامات بر این باورند که اقامت در خانه نظم و اجتماعی فاصله را کاهش می دهد تعداد افرادی که در تماس با یکدیگر — رمان coronavirus گسترش بیشتر به راحتی از فردی به فرد در مجاورت نزدیک — و در نهایت کاهش تعداد کلی عفونت و مرگ و میر هر چند پلیس در این باره گفت انتظار ندارد برای دیدن نتایج هر از اقامت-صفحه اصلی سفارش حداقل یک هفته دیگر.

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im