کلرادو رستوران و بار, کارکنان می تواند در حال حاضر از نظر قانونی تحویل مواد غذایی و نوشیدنی

در علاوه بر این به ارائه takeout غذا و الکل در طول coronavirus shutdown, کلرادو, رستوران ها و کافه ها در حال حاضر می تواند ارائه محصولات خود را بدون نیاز به رفتن را از طریق خدمات شخص ثالث و رانندگان است.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس روز جمعه اعلام کرد این آخرین موقت شل شدن این قانون برای رستوران و نوار کسب و کار.

پلیس قبلا مجاز برای رستوران ها و کافه ها به فروش معمول خود نوشیدنی الکلی ارائه برو حتی اگر شخص ثالث تحویل خدمات نمی تواند از نظر قانونی تحویل آنها. در حال حاضر رستوران خود کارکنان می تواند. اما این روند به انجام این کار روی حیله و تزویر است.

کلرادو مشروب وکیل مایکل لاسلو گفت: اولین چیزی که از او می پرسد: رستوران و بار, مشتریان زمانی که آنها می خواهند برای شروع ارائه, است, “‘آیا شما بیمه برای این کار؟'”

“در صورتی که فرد در خراب کردن شما کاملا در قلاب,” او گفت: از صاحبان کسب و کار مسئولیت. “من خواهد بود بسیار با احتیاط انجام تحویل که در آن من در حال حاضر نیست که پوشش.”

پس از دستورالعمل جدید ارسال شده در مارس 1 از کلرادو مشروب اجرای بدست آورد. لاسلو گفت: کسب و کارهای او به “فعالانه در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای ایمن تحویل الکل با استفاده از هر وسیله در دسترس است. منظورم این است که ما یک مقدار زیادی از راه گریز در اینجا (با قانون جدید), و من آن را دوست دارم.”

رایان Fletter که صاحب Barolo کوره و چو Morso Osteria نیست مطمئن شوید که او به شما امکان استفاده از این قانون ،

“آن را به عنوان آسان نیست که فقط گفت: تحویل در حال حاضر باز و آرام” Fletter گفت. او در حال حاضر بررسی می شود با شرکت بیمه خود را که تخمین زده می شود حداقل $5,000 برای باز کردن یک جدید تحویل سیاست.

“ما تا به حال هرگز به انجام محاسبات ریاضی قبل از آنچه که آن را برای نصب برنامه و نگه داشتن آن را عملی” Fletter گفت. “چقدر خدمات تحویل می کنید و می شود آن را به ارزش داشتن که بیمه نامه و کارکنان آن را انجام دهید؟” هنوز هم او را به دنبال امکان اگر آن را به معنی استفاده بیشتر کارکنان است.

پس از خاموش شدن آغاز سه هفته پیش Fletter شده است تشویق مشتریان به درایو به رستوران خود را برای منظقه وانت. او به کار سابق خود را نوکر رانندگان به عنوان وعده غذایی دونده با پوشیدن ماسک و دستکش برای تحویل سفارشات از داخل رستوران به مشتریان پارک شده در خارج در اتومبیل های خود را. این فرآیند شده است “گرفته شده” ،

“وجود دارد مسئولیت عمده در خروج از محل” Fletter گفت. “اگر (کارکنان) قرارداد این بیماری چگونه شما را به یک آپارتمان ساختمان ؟ این می افزاید: یک کل دیگر فاجعه بار از لایه ای از پیچیدگی به آنچه که در حال حاضر فاجعه بار از لایه ای از پیچیدگی است.”

اضافه کردن یکی دیگر از لایه به نصب پیچیدگی واقعیت این است که تحویل برنامه های مانند DoorDash و Grubhub در حال شارژ رستوران تا 30 ٪ از هزینه هر سفارش.

“حتی در زمان عادی هزینه های تحویل نرم افزار شارژ … می تواند فلج کننده” هلن Rosner نوشت: این هفته برای نیویورکر. “برای رستوران ها در حال حاضر رو تیز کاهش در درآمد این درصد را در حال حاضر ناپایدار ترازنامه و حتی بیشتر به مخاطره انداخته است.”

Fletter می گوید او هنوز مطمئن شوید که چه کسانی تحویل برنامه های’ اتهامات نسبت به پرداخت و بیمه خود رانندگان است. اما او نمی داند که با اضافه کردن یک شخص ثالث به معادله نگرانی او به خاطر تمام عوامل ناشناخته بود و چگونه آنها در حال دست زدن به مواد غذایی و چه مدت آن طول می کشد تا تحویل داده می شود.

“(T)او ساده ترین راه برای مطمئن شویم که در رستوران در حال گرفتن پول تا آنجا که آنها می توانند در یک زمان زمانی که آنها به شدت نیاز به همه آنها می توانند برای از بین بردن واسطه به طور کامل” Rosner از نیویورکر نوشت: “… فقط انتخاب کنید تا به تلفن و تماس رستوران به طور مستقیم.”

Fletter موافق با تمایلات. “مردم (در دنور) بسیار سالم ناوگان وسایل نقلیه در اختیار خود دارد. آنها نوع مانند غلاف فرار از خانه خود را.”

در ضمن پارکینگ در فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های مشروبات الکلی و خطوط برای رسیدن به آنها را پایین بلوک او را متوجه. “من نشان می دهد و امیدوار است که مردم را به نوعی به نوبه خود ماشین خود را در حال حاضر به سمت رستوران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de