کلرادو گزارش پنجم مرگ به کروناویروس

Eagle County مقامات بهداشت در روز شنبه را تایید کرد یک مرد در 60s او مرده است از رمان coronavirus پنجم در کلرادو پس از شیوع جهانی وارد دولت در این ماه است.

انسان که تا به حال شرایط بهداشتی اساسی درگذشت در دنور بیمارستان Eagle County مقامات بهداشت گفت: در انتشار اخبار.

“این است که با قلبی سنگین که ما تایید از دست دادن یکی از اعضای جامعه ما از COVID-19. ما بسیار متاثر از این اخبار و گسترش ما عمیق ترین تسلیت به خانواده” هیت Harmon, مدیر Eagle County بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: در انتشار اخبار. “اخبار از این دست در جامعه ما به عنوان یک یادآوری جدی که COVID-19 مطرح می توانید بیشتر از خطرات به برخی از اعضای جامعه ما به ویژه در افراد مسن و افراد مبتلا از قبل موجود شرایط بهداشتی. ما باید با تمام مراحل برای محافظت از ما در خانواده خودمان را از دوستان ما و جامعه ما است.”

بدرد خوردن روزانه فایل

پاول راد سرگرم apres اسکی بازان در Pepi را در Vail ایجاد کرد.

بدرد خوردن روزانه شناسایی این مرد به عنوان میله پاول که خوشحال apres-اسکی جمعیت برای چند دهه در Vail با استعداد موسیقی.

“پاول راد بود یک افسانه در Vail و شادی به ارمغان آورد به طوری که بسیاری در طول تصدی خود به عنوان Vail #1 سرگرم” شانون تنر خود را دوست دیرین و همکار نوازنده گفت: در یک ایمیل انبوه مورد بررسی این مقاله است.

پاول یک جزء اصلی در حفره های آب در اطراف Vail, برای اولین بار بود خوش آمدید تنر به عنوان یک “kid entertainer” از کارولینای جنوبی بدرد خوردن روزانه گزارش شده است.

“من یاد گرفتم خیلی از میله پاول … دوستی من ارزشمند است. وجود یک سوراخ در جهان امروز” تنر گفت.

مرگ خود را به شرح زیر چهار نفر دیگر در دولت که درگذشت COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از ویروس ها از جمله دو نفر در روز پنج شنبه.

کلرادو مقامات بهداشت تایید 86 بیشتر موارد از رمان coronavirus جمعه آوردن به 363 تعداد کل موارد مثبت در دولت تعدادی که مقامات اذعان کرد که هنوز بسیار پایین تر از تعداد واقعی بیماران آلوده.

چهل و چهار نفر باقی مانده در بیمارستان بستری است.

Eagle County توسط کانون کلرادو COVID-19 بحران بیشتر موارد تایید شده (61) از هر شهرستان در خارج دنور. آن را نیز دارای بالاترین میزان عفونت در هر 100000 نفر در هر Colorado شهرستان است.

جزئیات بیشتر از همکاران ما در Vail روزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de