کلرادو گزارش 832 coronavirus مربوط به مرگ و میر به عنوان موارد مثبت پیش افتادن 16,000

کلرادو گزارش به عنوان بسیاری از 832 مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید شنبه به عنوان تایید موارد مثبت پیشی گرفته 16,000.

شده اند وجود دارد 2,793 مردم در بیمارستان بستری پس از وقوع اولین بار تایید کرد در دولت در ماه مارس تنها 737 نفر در کلرادو بیمارستان با علائم این بیماری همانطور که از بعد از ظهر جمعه, دولت, داده ها را نشان می دهد. حداقل 67 نفر از جمعه هم رفت خانه و یا انتقال به یک سطح پایین تر از مراقبت مانند یک مرکز توانبخشی.

حداقل 16,225 مردم باید آزمایش مثبت یا اعتقاد به COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی باعث می شود توسط ویروس — هر چند مقامات بهداشتی باید گفت که تعداد واقعی است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

مقامات ثبت 3,334 آزمون در روز جمعه به عنوان دولت رمپ تا توانایی های خود را به آهنگ بهتر از این ویروس به عنوان کسب و کار به آرامی بازگشایی شده است. این 58.7 آزمون در هر 100000 نفر در هر روز و هنوز هم می افتد به خوبی از 152 در هر 100000 نفر در هر روز ثابت توسط کارشناسان بهداشت و درمان در صورت لزوم با خیال راحت به نظارت بر شیوع بیماری است.

افزایش تست شده است به خصوص با تمرکز بر زندگی ارشد امکانات که در آن شیوع رسیده 163 شنبه — دو بیش از روز قبل. یکی از این امکانات کهنه جامعه زندگی مرکز در Fitzsimons در شفق تایید دیگری ساکن بودند و 13 بیشتر مردم ساکن در این مرکز تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 کلرادو وزارت خدمات انسانی گفت: در انتشار اخبار. جانبازان آسایشگاه قبلا اعلام کرده بود دو کشته و هفت تا به حال ساکنان جدید کروناویروس.

وزارت بهداشت دولت اعلام جدید در مجموع روزانه از coronavirus مرگ و میر و تایید موارد بر اساس آنچه گزارش شده تا از کلرادو شهرستانهای; هر چند مرگ و میر و مثبت نتایج آزمون ممکن است اعلام کرد در یک روز خاص ممکن است آنها رخ داده است هر زمان در گذشته و فقط در حال حاضر در حال گزارش به دولت است.

مقامات بهداشت نیز روز شنبه اعلام کرد که یک ماشین است که می تواند پاکسازی تا 80,000 ماسک هر روز قرار داده خواهد شد در Montrose County Fairgrounds برای کمک به حفظ سلامت کارکنان مراقبت های امن به عنوان آنها مبارزه با بیماری همه گیر.

این Battelle مهم مراقبت از سیستم ضد عفونی decontaminates N95 ماسک با یک ماسک قادر به استفاده مجدد شود تا 20 برابر بدون تخریب. دولت قرار می گیرد, اولین ماشین در Adams County Fairgrounds در آوریل 23.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de