کلرادو گزارش 18 اضافی coronavirus مرگ و میر به عنوان مورد تأیید رویکرد 3,000

کلرادو مقامات بهداشت روز سه شنبه اعلام کرد 18 نفر کشته در ارتباط با رمان coronavirus به عنوان موارد تایید شده در کشور نزدیک به 3000.

وجود دارد در حال حاضر شده است حداقل 69 مرگ و میر در کشور مربوط به COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی ناشی از ویروس و 509 نفر در بیمارستان بستری است. مقامات بهداشت نیز گزارش 16 شیوع بیماری در مناطق مسکونی و غیر بیمارستان امکانات مراقبت های بهداشتی.

ال پاسو و جوش شهرستان ها هم دیده می شود 25 از دولت, مرگ و میر, در حالی که هفت نفر در دنور فوت کرده اند از ویروس.

این 2,966 کل موارد جدید کروناویروس آمده از 50 ایالت 64 شهرستان به عنوان ویروس گسترش به تمام گوشه و دولت است. تقریبا 17,000 مردم در حال حاضر آزمایش شده است و حتی به عنوان مقامات بهداشتی می گویند گسترده آزمایش است که هنوز هم مورد نیاز است. دولت در حال کار بر روی mass تست اما هنوز زمانی که ظرفیت.

به عنوان بستری شدن در بیمارستان را افزایش دهد دولت در حال جستجو برای خارج امکانات در این رویداد بیمارستان در حال غرق بیماران. یکی از این محل می تواند 7,200-صندلی Budweiser مرکز حوادث در لاولند گفت: Mike ویلیس مدیر دفتر دولت از مدیریت اضطراری در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. او نیست شناسایی هر گونه امکانات دیگر در دست بررسی است.

“وجود دارد یک تلاش قابل توجهی برای شناسایی امکانات مجزا برای ساخت جایگزین مراقبت از امکانات به آماده شدن برای افزایش” ویلیس گفت.

با وجود متحده مصرف بیشتر اقدامات جدی در مورد سفر بین ایالتی کلرادو است با توجه به بسته شدن مرزها ویلیس گفت. چندین ایالت از جمله تگزاس در حال حاضر الزامی قرنطينه خارج از کشور, بازدید از مکان های خاص و سوال سخت مرز تعطیلی شده است موضوع را به بحث قانونی است.

در نشانه ای از COVID-19 را گسترش بهداشت مقامات تایید شنبه که دولت را بالا بهداشت عمومی رسمی جیل Hunsaker Ryan شده است در انزوا پس از کلرادو اسپرینگز روزنامه گزارش داد که شوهرش آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل این ماه.

“جیل کار از راه دور در این زمان مانند بسیاری از مردم در دولت هستند” اسکات تتبع دولت COVID-19 حادثه فرمانده گفت: در این کنفرانس تماس بگیرید. “او سالم است و به طور کامل درگیر است. او را تعیین خواهد کرد زمانی که شروع به کار در فرد دیگر در حالی که حفظ اجتماعی فاصله به عنوان مناسب است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im