کلرادو منتشر 290 زندانیان تحت فرماندار منظور اجرایی — کمتر از 2 درصد از جمعیت زندان

کلرادو سیستم زندان اجازه 290 زندانیان بیش از دو ماه تحت فرماندار اجرایی به منظور آرامش بخش استاندارد برای انتشار — کمتر از 2% از سیستم قبل از همه گیر جمعیت و مراتب کمتر از امیدوار با مدافعان کار برای محافظت از زندانیان از COVID-19.

اجرایی منظور در نظر گرفته شده برای کمک به مدیران زندان ایجاد فضای بیشتر در زندانها به طوری زندانیان می تواند بهتر عمل اجتماعی فاصله و به کاهش تعداد افرادی که می تواند آلوده باید coronavirus گرفتن در پشت دیوار. اما تعداد زیادی از مردم منتشر شده بود و به سختی به اندازه کافی برای ایجاد یک دندانه در شماره قفل شده است.

“آنها بسیار با احتیاط در استفاده از این ابزار. من شگفت زده در چگونه محتاط بودند گفت:” کریستی Donner, مدیر اجرایی, کلرادو, عدالت کیفری اصلاحات ائتلاف. “این یک ماشین است که استفاده می شود برای سریع منتشر شده است. که فقط طراحی. می تواند آنها را انجام داده اند بیشتر است ؟ کاملا.”

از مارس 25 سفارش امضا شد, 592, زندان, زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 به 35 بخش از اصلاحات کارکنان. استرلینگ تادیبی تسهیلات برای هفته ها باقی مانده است که این سایت از دولت بزرگترین شیوع و دو زندانی وجود دارد که در اثر ویروس.

با این وجود رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس روز جمعه مجاز بخش از مارس 25 اجرایی جهت است که ایجاد مسیرهای بیشتر نسخه های به اتمام می رسد. که در سمت چپ زندان مدیران چند روش برای کاهش جمعیت در دراز مدت. انقضا و پس از بازداشت یک مرد به ظن قتل که از زندان آزاد شد و سه هفته قبل از آن تحت قدرت اعطا شده توسط پلیس’ سفارش.

“به نظر من این یک dereliction از وظیفه خود را” Donner گفت: از انقضا. “من floored بود. من فکر کردم آن بود فوق العاده غیر مسئولانه است.”

پلیس’ دفتر جواب نداد یک سوال ارسال شده توسط دنور پست در مورد اینکه چرا او اجازه این بخش از حکم اجرایی مربوط به عملیات آزادی به پایان می رسد.

“هر اجرایی به منظور بررسی شده است آن را به عنوان روش تاریخ انقضا و COVID-19 همه گیر ایجاد کرده است بسیاری از چالش های منحصر به فرد برای دولت و کشور” سخنگوی کونور کاهیل گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “فرماندار و تیم ما ادامه خواهد داد برای بررسی زمانی که دستور اجرایی لازم برای کمک به دولت در مقابله با این بیماری همه گیر.”

دولت مدافع و یک ائتلاف عدالت کیفری طرفداران در روز چهارشنبه با انتقاد پلیس’ تصمیم گیری اجازه می دهد تا به منظور پایان می رسد و نام او را به استفاده از عفو قدرت برای کاهش جمعیت زندان.

“نه تنها او محروم وزارت اصلاحات از قدرت به آزادی با امتناع از گسترش بخش های اجرایی اما فرماندار نیز حاضر به اعمال خود مستقل عفو و تخفیف مجازات قدرت را به صرفه جویی در زندگی پشت میله های زندان” ائتلاف در بیانیه ای گفت. “ما سازمان می دانم که از صدها پزشکی آسیب پذیر و بیمار یا سالمند زندانیان که مطرح تهدیدی برای امنیت, اما کسانی که به صورت جدی خطر مرگ از COVID-19 در کلرادو شلوغ زندان است.”

پلیس اجازه نداد دو بخش اجرایی خود را به منظور باقی می ماند: یک بخش است که اجازه می دهد تا مدیران زندان به توقف و یا کاهش سرعت مصرف جدید زندانیان از زندان شهرستان و یک بخش است که اجازه استفاده از یک بار خالی زندان برای منزوی کردن مردم به عنوان آنها می آیند به سیستم.

ارائه اجازه می دهد زندانها برای جلوگیری از پذیرش انتقال از شهرستان زندان است کمک به افزایش میزان فرصت های شغلی در 17,452 بستر سیستم — از حدود 1% در ماه مارس به 11 درصد از جمعه.

اما که بالاتر از میزان فرصت های شغلی موقت است, Donner گفت. در نهایت این زندان را به پذیرش زندانیان جدید. و دادگاه را بازگشایی معنی مردم بیشتر خواهد شد و محکوم به زندان است.

“وجود دارد رفتن به یک موج — نه قطره ای — که در حال رفتن به آن اضافه شود که جمع” Donner گفت. “این است که سکون و نه برگشت.”

این پرونده در زندان به ایجاد مجموعه خود را از مشکلات. افرادی که محکوم شده است اما هنوز در انتظار در زندان, زندان, مصرف در حال حاضر به گذشته و تاریخ خود را برای آزادی مشروط واجد شرایط بودن Donner گفت. اما آزادی مشروط هیئت مدیره هیچ راهی برای انجام جلسات برای مردم در شهرستان امکانات و زندان زندانیان ندارد و دسترسی به caseworkers است که می تواند کمک به آنها برای ایجاد یک آزادی مشروط آزادی طرح است.

وزارت اصلاحات سخنگوی آنی اسکینر نیست پاسخ به یک درخواست جمعه برای مصاحبه با دین ویلیامز مدیر گروه. ویلیامز گفت: در مصاحبه قبلی با دنور پست که صدها نفر از زندانیان خواهد بود واجد شرایط برای آزادی تحت فرمان اجرایی.

“این بخش به بررسی و منتشر زندانیان مطابق با فرماندار فرمان اجرایی که مطابق با بهترین شیوه های مشخص شده در مرکز کنترل بیماری ارشاد” اسکینر گفت: در یک ایمیل.

کلرادو است که نه تنها دولت که در آن زندان depopulation کند بوده است در این صورت از coronavirus. یک تجزیه و تحلیل توسط ورا موسسه عدالت داده ها از 44 متحده و اداره فدرال زندانها در بر داشت ناچیز کاهش جمعیت زندان 1.6% بین ماه های ژانویه و پایان ماه مارس.

هیچ خاص متریک برای اندازه گیری که آیا یک زندان منتشر کرده است مردم به اندازه کافی از آنجا که هر یک از تسهیلات به طرح های مختلف گفت: یعقوب Kang-قهوه ای ارشد دانشیار پژوهشی در موسسه و یکی از نویسندگان این تحلیل. موفقیت به جای آن باید به سنجیده که آیا زندانیان بیمار در حال گرفتن مراقبت های پزشکی کافی و اینکه آیا زندانیان می توانید تمرین های اجتماعی فاصله, او گفت:.

این مشکل دقیقا به همین دلیل زندان آهسته بوده است به کاهش جمعیت, Kang-براون گفت. او ویژگی های آن را در بخشی به این واقعیت است که وجود ندارد, محلی و مقامات منتخب به فشار به عمل مانند جوامع می تواند خود را در مورد زندان. در عوض اعضای جامعه به سمت چپ لابی نمایندگان وزارت امور خارجه و فرماندار که احساس می کنید بیشتر از راه دور و دشوار برای رسیدن به.

“بسیاری از زندانها در جوامع روستایی است که در کمتر از لحاظ سیاسی قدرتمند در دولت, و آنها در حال آنهایی که تحمل سلامت بار این” Kang-براون گفت. “این ثروتمندان محله ها در دنور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>