کلرادو پرونده جدید مرگ گره خورده است به طور مستقیم به COVID-19 به عنوان بستری شدن در بیمارستان همچنان به سقوط

کلرادو مقامات بهداشت در روز شنبه گزارش داد هیچ اضافی مرگ گره خورده است به طور مستقیم به COVID-19 حالی که 1,443 افرادی که تا به حال قرارداد این ویروس در حال حاضر پس از درگذشت مارس.

که افزایش هفت مرگ و میر افرادی که به این ویروس اما هیچ اضافی مرگ و میر گره خورده است به طور مستقیم به COVID-19 بیش از چهار برگه اگر تاخیر در گزارش مرگ و میر به وزارت بهداشت دولت — به خصوص مرگ-گواهی داده است.

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست به تازگی دوباره راه این گزارش مرگ و میر مربوط به کروناویروس جدید, لیست, تعداد کل مرگ و میر است که در آن فرد به ویروس و همچنین تعداد مرگ و میر شده است که به طور مستقیم نسبت به COVID-19 در گواهی فوت است.

زمان بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش است. شده اند وجود دارد 4,333 مردم در بیمارستان بستری پس از وقوع تایید شد در دولت در اوایل ماه مارس تنها 308 نفر در بیمارستان بستری شدند با علائم این بیماری همانطور که از شنبه بعد از ظهر, دولت, داده ها را نشان می دهد. که پایین ترین سطح از بستری شدن در بیمارستان پس از مارس 28, زمانی که 307 نفر در بیمارستان برای COVID-19.

در همین حال 21 تن از جمعه هم رفت خانه و یا انتقال به یک سطح پایین تر از مراقبت های چنین به عنوان یک مرکز توانبخشی با توجه به دولت داده است.

ترکیبی از امکانات خصوصی و دولتی آزمایشگاه مورد آزمایش قرار 5,668 مردم در روز جمعه, دولت, داده ها را نشان می دهد. تست میزان 99.5 آزمون در هر 100000 نفر در هر روز است که نزدیک به 152-آزمون-به ازای هر 100 ، 000 نفر ثابت به عنوان شماره طلایی برای مقامات بهداشت به درک که در آن ویروس در حال گسترش است.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در روز سه شنبه گفت: دولت در حال حاضر منابع و قابلیت تست 8,500 نفر در هر روز است.

به تاریخ 26,098 مردم باید آزمایش مثبت یا اعتقاد به COVID-19 بسیار عفونی بیماری تنفسی باعث می شود توسط ویروس هر چند مقامات بهداشت گفته اند آنها بر این باورند که تعداد واقعی است که نزدیک به 167,000.

مقامات همچنین تایید شیوع بیماری در 280 امکانات موجود در سراسر کشور از جمله خانه های سالمندان زندان ها و کارخانجات. که بیش از سه روز قبل.

وزارت بهداشت دولت اعلام جدید در مجموع از coronavirus مرگ و میر و موارد تایید شده روزانه بر اساس آنچه گزارش شده تا از کلرادو شهرستانهای; هر چند مرگ و میر و مثبت نتایج آزمون ممکن است اعلام کرد در یک روز خاص ممکن است آنها رخ داده است هر زمان در گذشته و فقط در حال حاضر در حال گزارش به دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>