کلرادو دریافت سفارش از 1 میلیون و فولاد ماسک برای توزیع به کارکنان مراقبت های بهداشتی

کلرادو دریافت کرده است یک محموله از 1 میلیون و فولاد ماسک برای خط مقدم پزشکی کارگران اما این ماسک نیاز به تصویب تست قبل از هر کسی می توانید از آنها استفاده کنید.

پرستاران و دیگران مشغول به کار در بیمارستان ها و آسایشگاه ها گزارش داده اند که نیاز به استفاده مجدد از ماسک برای چند شیفت افزایش خطر گسترش این کروناویروس جدید به دیگران و یا انقباض آن خود را.

در اواخر ماه مارس یک نماینده برای یک کشور نیروی کار برای پیدا کردن تجهیزات حفاظتی گفت: 2 میلیون ماسک بودند راه خود را از جمله 1 میلیون فولاد ماسک و دیگر میلیون N95 ماسک که ارائه حفاظت بیشتر از هوابرد میکروب ها. یک سخنگوی دولت در پاسخ نوآوری تیم تایید یکشنبه که دولت دریافت کرده بود فولاد ماسک, اما تست در حال انجام است به اطمینان حاصل شود آنها ارائه وعده داده شده سطح حفاظت است.

وضعیت 1 میلیون N95 ماسک روشن نشد دوشنبه ،

اگر ماسک دیدار با استانداردهای دولت را توزیع آنها را هر چند سخنگوی کاهش یافته است به مشخص کنید که چگونه از آن خواهد آنها را تقسیم. وظیفه نیروی نماینده تا به حال تخمین زده می شود که 2 میلیون ماسک را ملاقات کلرادو امکانات بهداشتی نیاز دارد برای چند ماه.

این ماسک از یک تولید کننده چینی اما دولت هنوز مشخص نیست که چه شرکت عرضه آنها. بسیار از جهان یکبار مصرف تجهیزات پزشکی در چین ساخته شده است و این مستند زیر COVID-19 ظهور ایجاد یک بحران در زنجیره تامین جهانی. برخی از idled آزمایشگاه و تجهیزات پزشکی که ارائه شده غیر اورژانس خدمات خود را اهدا تجهیزات حفاظتی به کمک و علاقمندان باید دوخته پارچه ماسک است که ارائه برخی از حفاظت هر چند کمتر از پزشکی درجه ماسک.

دانشگاه ایالتی کلرادو در فورت کالینز ماه گذشته اعلام کرد که در آن خواسته شده بود توسط رژیم صهیونیستی. Jared پلیس به سازماندهی تست وارداتی تجهیزات حفاظت فردی در طول coronavirus همه گیر برای تعیین اینکه آیا آن را امن برای استفاده است.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im