کلرادو املاک و مستغلات بخش ممنوعیت فرد در صفحه اصلی نمایش

بحث اتحاد در درون جامعه املاک و مستغلات در مورد اینکه آیا عوامل باید در خارج از خانه نشان دادن خانه به خریداران آینده نگر یا پناه در محل در طول رمان cornavirus شیوع.

کلرادو بخش از سازمان تنظیم مقررات حل و فصل این موضوع در روز پنج شنبه.

“تشویق اعضای عمومی به شرکت در غیرضروری سفر و/یا نیاز ساکنان خود را به ترک خوابگاه به منظور مشاهده ملک بی ارزش به خطر انداخته بهداشت عمومی با گسترش قرار گرفتن در معرض عمومی” این بخش از املاک و مستغلات گفت: در یک ارسال بر روی وب سایت خود را.

نه هر دولت مشاهده خرید و فروش یک خانه به عنوان یک انتقادی فعالیت اما کلرادو را تحت یک فرمان اجرایی که رژیم صهیونیستی. Jared پلیس صادر شده در مارس 26. باز خانه ها ممنوع شد, با توجه به اینکه تعداد زیادی از نامربوط مردم ممکن است جمع آوری و در یک فضای محدود است. اما نمایش آن اجازه داده شد با اقدامات ایمنی مناسب مانند اجتماعی فاصله.

نشان دادن یک خانه در-شخص است و دیگر در نظر گرفته بحرانی فعالیت است.

اگر خرید در حال حاضر تحت قرارداد پس از آن که فعالیت های در نظر گرفته شده است ضروری است و می تواند حرکت رو به جلو در هر دولت جدید سفارش. اولین وبزرگترین و بازرسان خانه می توانید حرکت و انجام کار خود را. و خریداران و عوامل خود را مجاز به انجام نهایی خرید.

“عناصر که در حال اساسی به معامله املاک و مستغلات در حال ضروری برای حمایت از فعالیت های بازار است. اما نشان دادن اموال یا انجام یک خانه باز فرد در طول COVID-19 همه گیر باید اجتناب شود به عنوان آن را نقض خاص حکم به تازگی صادر شده اجرایی و بهداشت عمومی سفارشات” این بخش گفت.

RE/MAX پیشرفته عامل رولاند Kuehn در آزادی گفت: که شیوع ساخته شده است که فروشندگان و خریداران به طور یکسان عصبی است. فروشندگان نگران خارج از لمس کردن سطوح در خانه های خود و نیاز به ضد عفونی کردن پس از هر نمایش به طوری که تعداد زیادی کشیده فهرست خود را در ماه مارس است.

با توجه به این که بسیاری از عفونت بدون علامت برخی از خریداران نیز ترس آنها ممکن است ورود به یک خانه پر از ویروس است.

Keuhn که مشغول به کار به عنوان یک عکاس برای گوگل گفت: توسعه تورهای مجازی سال پیش برای ارائه به مشتریان است که در حال حاضر پرداخت کردن با محدودیت های جدید.

“زیبایی از این تورهای مجازی است که خریدار می تواند به صرف زمان زیادی را در آشپزخانه و یا اتاق خواب استاد به عنوان آنها می خواهند به دنبال در تمام جهات — تا هر جا که — تمام سرعت خود را قبل از رفتن به اتاق بعدی,” او گفت:. و آنها دست زدن به هر گونه دستگیره های درب.

سیاتل املاک و مستغلات کارگزاری Redfin گفت: در یک گزارش که یک سوم از صفحه اصلی-تور درخواست های ساخته شده توسط مشتریان در سراسر کشور در هفته گذشته برای عامل-led تصویری-چت تورهای تا از تنها 1 ٪ در هفته اول ماه مارس. در اوایل ماه مارس بدون ارائه می دهد منجر به از یک ویدئو تور. اما از هفته گذشته 12 درصد از امضا ارائه می دهد آمده بود بر اساس تصویری-تنها تور.

نزدیک به خانه, املاک و مستغلات کارگزاری 8z ایجاد کرده مجازی عامل خدمات به پشتیبانی آن از بیش از 150 عوامل ارائه 3D, تور, تصویری, فروشگاه مجازی و چوب بست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de