کلرادو مقامات تنظیم دستورالعمل برای اولویت مراقبت از بیمار در مورد کوروناویروس افزایش

کلرادو مقامات بهداشت توافق شده در دستورالعمل برای تعیین منابع مراقبت های بهداشتی باید اختصاص داده شود اگر بیمارستان دیدن عرضه و کمبود تجهیزات طول موج coronavirus بیماران.

کلرادو موارد COVID-19 انتظار می رود به اوج در هفته های آینده و دستورالعمل تصویب شده در یکشنبه جلسه فرماندار متخصص اورژانس اپیدمی پاسخ کمیته در نظر گرفته شده برای اطمینان از انصاف و عدالت در میان بیماران با تعیین هدف ایالت استاندارد برای مراقبت از.

بحران استانداردهای راه اندازی چهار ردیف سیستم برای موسسات مراقبت سلامت در تصمیم گیری که دریافت مراقبت و که نمی کند در طول یک کمبود.

“ما امیدواریم که ما لازم نیست برای استفاده از این بحران از استانداردهای مراقبت اما حقیقت این است که با COVID-19 و چگونه به سرعت آن منتشر شده است, آن می تواند به سرعت پایمال کردن سیستم بیمارستان و ICU تخت و هواکش” جیل Hunsaker Ryan مدیر اجرایی گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست گفت: در روز یکشنبه از راه دور نشست.

تحت دستورالعمل بیماران می توان یک هدف نمره بر اساس شدت بیماری و احتمال بقا بر اساس یک پیش نویس دستورالعمل های نشان داده شده در طول روز یکشنبه از راه دور نشست. کسانی که با کمترین نمرات را در اولویت برای دریافت مراقبت ويژه است.

اگر دو نفر همان نمره اما مراقبت در دسترس است تنها برای یک, پس از آن روند حرکت به مرحله دوم می دهد که اولویت به فرزندان کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان. اگر بیماران هنوز هم گره خورده است و سپس درجه سوم در ضربات می دهد که اولویت برای زنان باردار از نظر تعداد سال زندگی است که می تواند ذخیره شود و اولویت بیمارانی که تنها مراقب به کودکان و یا دیگران.

اگر بیماران مبتلا به آن را از طریق این سه ردیف بدون دریافت روشن از اولویت های دیگر و سپس به مرحله نهایی است که برای برگزاری یک تصادفی قرعه کشی برای تعیین این که چه کسی باید دریافت مراقبت با توجه به پیش نویس سند که نهایی شد در روز یکشنبه نشست. یک کپی کامل از استانداردهای بود فورا در دسترس است.

به روز شده در استاندارد نشده اند فعال می شود اما می تواند اگر تخت بیمارستان را پر کنید تا و سیستم مراقبت های بهداشتی ضعف است.

هر کسی محروم از اولویت مراقبت را هنوز دریافت بهترین مراقبت ممکن در تریاژ استاندارد سند اعلام کرد.

“این است که یک سازمان چتر رویکرد سعی کنید برای این نمایشگاه در سراسر هیئت مدیره,” دکتر گفت: Stephen Cantrill یک طب اورژانس و عضو کمیته. “در غیر این صورت شما باید فردی ارائه دهندگان ساخت بازی به عنوان آنها به همراه و بدون نیاز به فکر می کنم بی سر و صدا در مورد آن. که دلیل عمده آن را انجام دهد.”

جامع 22-صفحه سند که تنها بخش صورت عمومی نشان داده در طول روز یکشنبه در جلسه ممنوع مراقبت های بهداشتی کارگران از تصمیم گیری در مورد مراقبت مبتنی بر جنسیت و گرایش جنسی و نژاد و مذهب و دیگر غیر مرتبط با سلامت و عوامل. پیش نویس این سند همچنین می گوید تصمیم گیری ساخته شود باید بر اساس یک فرد وضعیت و یا موقعیت.

“آن را تبدیل به یک سرازیری لغزنده است,” Cantrill گفت: در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا افراد خاصی مانند رژیم صهیونیستی. Jared پلیس باید دریافت اولویت است. “جایی که شما رسم خط ؟ ما فکر آن را تمیز می گویند هیچ.”

استانداردهای همچنین تعیین می کند که تریاژ تصمیم گیری باید توسط یک تیم تریاژ است که جدا از تیم پزشکی ارائه بالین مراقبت به بیمار و ایجاد یک چارچوب برای از بین بردن یک دستگاه تنفس مصنوعی از بیمار که در حال بهبود است به آن را به یک بیمار با احتمال بالاتر از زنده ماندن است.

این کمیته همچنین در نظر گرفته و تصویب بحران استانداردهای تجهیزات حفاظت شخصی و برای خدمات اضطراری پزشکی.

با وجود گریم ملاحظات مورد بحث توسط 19-عضو کمیته پنج شنبه, راشل Herlihy دولت اپیدمیولوژی وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست ارائه شده برخی از اخبار مثبت این گروه به عنوان به خوبی.

کلرادو دیده است تقریبی 40 درصد کاهش در انتقال COVID-19 به عنوان یک نتیجه از دولت اوایل اجتماعی فاصله اقداماتی مانند ممنوعیت همایش بزرگ بسته شدن ناهار خوردن در خدمات در کافه ها و رستوران ها و تعطیلی مدارس, او گفت:.

اثر ایالت اقامت در خانه سفارش نشده است منعکس شده است که کاهش, او گفت:, و باید به سرعت گسترش یابد و حتی بیشتر. اثر اقامت در خانه سفارش به احتمال زیاد قابل شناسایی توسط اواسط هفته Herlihy گفت.

“ما در حال دیدن یک مسطح منحنی در اینجا در کلرادو” او گفت:. “اما سوال این است که هنوز در مورد این که آیا آن است که تخت به اندازه کافی.”

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im