کلرادو neurogsurgeon و دو شرکت متعلق به او پرداخت کرده اند ایالات متحده $2.35 میلیون دلار برای حل و فصل مدنی اتهامات مربوط به مطالبات غیر قانونی رشوه با توجه به باراک اوباما.

دکتر ویلیام چوی دریافت پول از توزیع نخاعی ایمپلنت دستگاه هایی که او استفاده می شود در عمل جراحی او انجام شده با توجه به انتشار اخبار.

“فدرال ضد پس زدن قانون باعث می شود آن را به طور کلی غیر قانونی برای یک پزشک به درخواست و یا دریافت پول و یا دیگر پاداش پرداخت می شود برای نفوذ به پزشک مراقبت های بهداشتی گیری” چهارشنبه انتشار گفت. “غیر قانونی پس زدن ممکن است رخ دهد اگر یک پزشک دریافت پول و یا قدرت پردازش دیگر در نظر گرفته شده برای تحت تاثیر قرار است که دکتر تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی از جمله به عنوان یک ارجاع به یکی دیگر از پزشک و یا یک انتخاب منابع برای یک عمل جراحی است.”

قانون محافظت از بیمارانی که هزینه های درمانی پرداخت شده از فدرال برنامه مراقبت های بهداشتی مانند مدیکر و مدیکید.

در سال 2011 و در سال 2015 Choi که انجام جراحی در آسمان ریج مرکز پزشکی, قلعه راک ظهور و پورتر ظهور بیمارستان ایجاد دو distributorships نخاعی تجهیزات: Nexus ستون فقرات, LLC 4D و ستون فقرات, LLC, با توجه به انتشار.

“این دو distributorships ارائه نخاعی ایمپلنت تجهیزات از قبیل میله و پیچ و قفس به بیمارستان برای استفاده در اعمال جراحی که دکتر چوی انجام” آزادی گفت. چوی مرتب برای اشخاص ثالث به عنوان ثبت نام صاحبان Nexus و 4D “در حالی که او مخفیانه نگهداری می شود کنترل از هر دو distributorships و پول آن distributorships ساخته شده است.”

چوی بینی و دریافت نادرست از پرداخت Nov. 1, 2012 طریق 30 ژوئن 2017 به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مزایای به گفته دادستان فدرال.

“زمانی که پزشکان دریافت رشوه کسانی که رشوه تضعیف اعتماد بیمار در سیستم مراقبت های بهداشتی و آنها نیز درایو تا هزینه های پزشکی” گفت: آمریکا وکیل جیسون دان در انتشار. “این مهم است که برای بیماران به می دانم که زمانی که یک دکتر را انتخاب تجهیزات برای یک عمل جراحی است که تصمیم گیری ساخته شده صرفا در آن بیمار منافع نهفته است و نه در هر راه با کسی پرداخت باز پرداخت. و مهم این است که پزشکان به می دانم که اگر آنها غیر قانونی رشوه آنها صورت جدی مجازات است.”

طرح دعوی در دادگاه حل و فصل این فصل ثبت شده توسط علامت گذاری به عنوان راه یک کارمند سابق چوی را با توجه به انتشار. راه, تحت ادعای, قانون ممکن است در بازیابی پولی.

ادعای حل و فصل مدنی این توافق می گوید ، چوی در رسیدن به حل و فصل نکرده اعتراف به هر گونه مسئولیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im