کلرادو مادری مسیحی McCaffrey پاداش با $64 میلیون تمدید قرارداد با توجه به گزارش

کلرادو مادری مسیحی McCaffrey از Carolina Panthers شد پاداش برای خود چشم ظاهر تولید دوشنبه.

McCaffrey توافق برای چهار ماه تمدید قرارداد به ارزش $64 میلیون, با توجه به گزارش های متعدد به او و دستمزد به طور متوسط از 16 میلیون دلار است که در صدر در حال اجرا پشت مقیاس پرداخت.

McCaffrey که تبدیل به 24 خرداد ماه در سال است که تحت قرارداد با Panthers از طریق 2025 فصل است. او تا سال 2020 و 2021 پنجم-سال گزینه باقی مانده در rookie معامله است.

هشتم پیش نویس انتخاب کلی در سال 2017 McCaffrey پسر سابق Broncos گیرنده اد McCaffrey و شجاعت مسیحی بالا فارغ التحصیل رتبه در میان لیگ های برتر بازیکنان:

*عجله: هشتم در حمل (623) پنجم در عجله متری (2,920) گره خورده است و برای هشتم در عجله touchdowns (24).

*دریافت: میان پشت در حال اجرا برای اولین بار در جلب (303, 60 بیش از مکان دوم آلوین Kamara از نیواورلئان) و دریافت متری (2,523) گره خورده است و برای اولین بار با انگلستان جیمز سفید در touchdown جلب (15). McCaffrey مجموعه در حال اجرا پشت رکورد در سال 2018 با 107 جلب و شکست آن در سال گذشته با 116 پذیرایی.

*همه منظوره: دوم توهین لمس (926) و برای اولین بار در متری از داد و بیداد (5,443). پس از به طور متوسط 30 لمس در هر بازی نهایی خود را دو سال در دانشگاه استنفورد McCaffrey به طور متوسط است 19.3 لمس در هر بازی در NFL.

“McCaffrey یک بازیکن بزرگ” جکسون مربی داگ Marrone گفت: در ماه اکتبر گذشته. “او می تواند اجرا به خوبی در داخل و خارج او را مرگبار در فضا است. … شما تقریبا می خواهید برای قرار دادن یک گوشه او را به دلیل آنچه منحصر به فرد در مورد او این است که نه تنها او را به برجسته با مسیر درخت از backfield او را نیز برجسته با مسیر درخت هنگامی که او را به انتظارنشسته بودند تا به عنوان یک گیرنده.”

پلنگ را دگرگون و به مربی مت Rhule و کارفرمایی عروسکی بریج این offseason. اما جرم طراحی شده توسط هماهنگ کننده جدید جو بردی ادامه خواهد داد تا از طریق McCaffrey.

“مسیحی بدیهی است که ویژه پخش” Rhule گفت: در ارزیابی ترکیب. “او طول می کشد مراقبت از خود را در سطح نخبگان.”

سال اول مربی اضافه شده این در هفته گذشته: “من فکر می کنم مسیحی McCaffrey یک محور بازیکن است که شما می توانید در اطراف. و من فکر می کنم او واقعا می سازد فرهنگ که شما می خواهید به داخل ساختمان است.”

بر اساس متوسط حقوق و دستمزد McCaffrey را فرمت جدید در حال اجرا پشت رهبر گرفتی دالاس’ حزقیال الیوت (15 میلیون دلار), the New York Jets “لو’Veon بل ($13.125 میلیون) و Broncos’ Melvin Gordon (8 میلیون دلار).

تنسی جرثقیل هنری ($10.278 میلیون) و آریزونا کنیا دریک ($8.843 میلیون نفر) در حال بازی در این سال تحت حق رای دادن و انتقال دسته بود.

“(McCaffrey) اجرا می شود از طریق بازوی پردازد و او را به شما از دست او به اجرای حق را از طریق خارج و او را از اجرا شما” سان فرانسیسکو دفاعی هماهنگ رابرت صالح گفت: در فصل گذشته. “او می تواند همه چیز را انجام دهد و این چیزی است که واقعا باعث می شود آن را سخت (برای دفاع).”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de