کلرادو جنبش برای لغو نور روز صرفه جویی در زمان باقی مانده امیدواریم با وجود از دست دادن

وجود دارد اما خستگی ناپذیر گروه از طرفداران که رویای یک روز هنگامی که وجود دارد هیچ چیز مانند نور روز صرفه جویی در زمان در کلرادو — تنها “است.”

اعضای این گروه در حال تقسیم به اینکه آیا این امر می تواند بهترین به چوب با جدول زمانی ما در حال حاضر — است که زودتر طلوع با تیره شب — یا جدول زمانی ما شیفت در ماه مارس هنگامی که غروب را به طور ناگهانی اتفاق بعد از یک ساعت. اولویت آنها این است که به سادگی برای قفل کردن دولت قفل یک راه یا دیگری با “سقوط” و یا “بهار رو به جلو است.”

این جنبش دچار تکرار شکست در سال های اخیر است. در واقع آن را تبدیل به چیزی از یک سنت سالانه برای کلرادو قانونگذاران ایالتی را در نظر بگیرید و سپس کشتن یک قفل–ساعت لایحه. این مراسم با بازی کردن دوباره در روز چهارشنبه با دولت ایالت ری اسکات, R-Grand Junction, معرفی یک لایحه است که, درگذشت کمیته در سطح 3-2 رای دادن.

“من احساس می کنم یک عضو از یک باشگاه (قانونگذاران) که در تلاش برای انجام هر چیزی — هر چیزی! — در مورد قفل کردن ساعت” اسکات گفت: در جلسه کمیته. “هنگامی که شما در نگاه اول در آن شما بروید ‘شاید این سال و پس از آن به شما در پیدا کردن بسیار سریع در این سال است.”

اما دلیل واقعی به این باور است که یکی از این سال ها در واقع ممکن است این سال است.

قانونگذاران ایالتی در سراسر کشور به طور فزاینده ای مایل به در نظر گرفتن تغییرات که توسط رای گرفته فقط این هفته در ایالت وایومینگ به طور بالقوه تغییر است که دولت به طور دائم به یک زمان.

به گزارش ایسنا ، مارکو روبیو از فلوریدا و جمهوری خواه نیز معرفی قانون در سال گذشته برای قفل کردن ساعت در سراسر کشور. به آرامی او را برداشت تا حمایت از همکاران خود از جمله چندین دموکرات که امضا کرده ایم به عنوان co-حامیان مالی.

“پتی موری (D-واشنگتن), دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا) گفت:” مشتاق اسکات یاتس یک Denverite و قفل-the-clock مدافع که سفر کرده است این کشور به صحبت کردن در برابر نور روز صرفه جویی در زمان. “من فقط به صحبت مقننه مدیر مارکو روبیو در هفته گذشته در سی آن را در بالای دستور کار خود را; آنها جدی در مورد این. آنها معتقد هستند این نوع از لایحه دو حزبی است که یک ایده خوب برای تصویب در پست-استیضاح جهان است.”

یاتس اذعان کرد که هر گونه تغییر در سطح فدرال می تواند سال اگر آن را تا به حال اتفاق می افتد اما او اصرار داشت که او را مشاهده پیشرفت واقعی برای حرکت خود را.

نه از کلرادو, ایالات متحده سناتور بدست درگیر نشده است. دولت سابق بهداشت ، گرگ Brophy که قفل-the-clock صورتحساب برای سال در کلرادو کنگره گفت که او صحبت می کند به کلرادو junior سناتور کوری گاردنر پس از یک هفته که این ساعت بحث “نیست چیزی که او.”

Brophy گفت: او را تشویق اگر به آرامی در حال تغییر جزر و مد او مشاهده شده در واشنگتن است.

“ما در حال نزدیک شدن” گفت: Brophy قبل از شماره گیری که: “”ما در حال نزدیک شدن’ است که احتمالا بهتر است.

“برای یک مرد است که آغاز شده و در این 10 سال پیش ما یک جهنم خیلی نزدیک در حال حاضر از ما شد.”

بر خلاف باور عموم قفل ساعت تلاش هستند به شدت مخالف با منافع کشاورزی در کلرادو. یک سناتور جمهوری خواه جری Sonnenberg از استرلینگ یک گله دار حرفه ای گفت: این باعث می شود کمی تفاوت به کشاورزان هنگامی که خورشید بالا می آید. آنها شروع به کار در سپیده دم در هر رویداد.

بلکه بزرگترین دلیل حرکت ساخته شده است که تا چند پیشرفت در سطح دولت در کلرادو صنعت اسکی که به شدت مخالف هر گونه تلاش برای ظروف سرباز یا مسافر با دولت ساعت و در نتیجه تغییر فضای تفریح برنامه.

“ما مانند ساعت اضافی در صبح در زمستان و ساعت اضافی در شب در تابستان. این آثار به خوبی برای ما” گفت: Chris Linsmayer امور عمومی مدیر کلرادو اسکی کشور ایالات متحده آمریکا, گروه صنعتی به نمایندگی از 23 مناطق اسکی.

بسیاری از قانونگذاران خصوصی می گویند که آنها می خواهم برای لغو نور روز صرفه جویی در زمان. چند به نظر می رسد مایل به گرفتن بر روی اسکی میباشد.

یکی از آنها گرینوود را جف بریجز است تا با یک سازش: او قصد دارد به معرفی یک یادبود — بر خلاف قانون این می شود nonbinding و بنابراین احتمال بیشتری برای جلب پشتیبانی گسترده تر در مجلس سنا دولت در این سال به اصرار کلرادو هیئت نمایندگان کنگره برای حمایت از قفل-the-clock قانون فدرال. او گفت که او می خواهد برای دیدن یک تغییر است اما در مورد هر دولتی در سطح عمل است که به طور بالقوه می تواند قرار داده کلرادو از همگام سازی با هر فدرال تغییر است.

“من ترجیح می دهم یک ملی راه حل که در آن ما در سطح ملی برای جلوگیری از سرچشمه به جلو و عقب افتادن” گفت: سناتور. پل یک دموکرات که گفت او متنفر زمانی که ساعت تغییرات به خصوص زمانی که او از دست می دهد خواب به دلیل آن است. “من می خواهم ثبات است. من ترجیح می دهم آن را در سراسر کشور, در سراسر سال است.”

پل گفت سنسور. اسکات و Leroy گارسیا — سنا جمهور — پیوستن امید او به عنوان حامیان مالی.

پل ها و برنامه رو اجرا که یادبود در اولین دوشنبه بعد از ساعت به جلو چشمه.

“فرض کنید من می توانید دریافت کنید و آن را به کار بر روی زمان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>