کلرادو بازداشت مرد در آریزونا به ظن قتل سابق خود دوست دختر

یک مرد کلرادو بازداشت شده است در آریزونا به ظن قتل درجه اول در ارتباط با ناپدید شدن او دوست دختر سابق.

داناون Walsh, 43, یک مظنون در ناپدید شدن و تصور مرگ از 32 سال Alicia بانک-نیوتن با توجه به اروادا پلیس.

روز جمعه پلیس با انجام یک چک رفاه در بانک ها-نیوتن آپارتمان 7655 W. 67 Ave. پس از اعضای خانواده والش پلیس گفت که “او درگیر در مرگ او” با توجه به انتشار اخبار.

والش به اعدام محکوم شده در اکتبر 2019 Jefferson County خشونت مورد حمله و شوم که در آن او خفه بانک-نیوتن چند بار و پانچ صورت خود را خونین با توجه به زمان قتل درجه اول حکم است. بانک-نیوتن بود و منظور حفاظت در برابر والش ممنوعیت هر گونه تماس بگیرید. او تا به حال یک دادگاه برنامه ریزی شده روز شنبه در جفرسون کانتی اما موفق به نشان می دهد تا.

والش را Jinean Florom, 59, آریزونا گفت: مقامات روز جمعه که والش وارد خانه اش اقدام نامنظم و رانندگی SUV با بانک ها-نیوتن سگ داخل خودرو اما او دیده نمی شد.

هفته قبل در تاریخ 27 آوریل والش گفته بود مادرش با تلفن که او چاقو “متحد” 15 بار با توجه به حکم است و او پس از آن بیهوش شدم و زمانی که او هشدار او شده بود مرده تا سه روز. Florom گفته والش به نوبه خود خود را به پلیس اما او خودداری کرد.

دفعه بعد Florom شنیده از والش بود روز جمعه زمانی که او در اموال او دروازه در آریزونا. او بود که ترس برای او, ایمنی, استشهاد گفت. “داناون خواهد به من صدمه دیده است,” او گفت: محققان. “او خطرناک است.”

روز جمعه والش دوباره گفت Florom که او با چاقو به بانک ها-نیوتن حکم گفت: اما او نمی خواهد به او بگویید هر چیزی بیشتر. والش سوار کردن در ماشین و Florom به نام مقامات.

افسران جستجو بانک-نیوتن اروادا آپارتمان در روز جمعه و دو مار یکی مرده و زنده است. دو موش در حال اجرا شل در آپارتمان و یک موش مرده پیدا شد در یک قفس. حیوانات مدفوع پیدا شد انباشت اشیاء بدست آمده در آپارتمان. حیوانات مدیریت افسران وجود دارد گفت: حدود یک و نیم دوجین حیوانات ظلم و تخلفات موجود در این آپارتمان که در بی نظمی.

حمام, اما, اخیرا تمیز و پرده حذف شده بود. چند حوله و ظروف سفید کننده کشف و ضبط شد به عنوان مدرک در این مورد. محققان با استفاده از یک ماده شیمیایی در داخل آپارتمان و شواهد از خون در یک اتاق خواب.

در اواخر بعد از ظهر جمعه والش به نام Florom درخواست او برای پول و گفته او باید “جایی برای پنهان (بدن)” حکم گفت.

بیش از آخر هفته محققان شروع pinging تلفن والش استفاده می شود به تماس مادر خود را.

روز یکشنبه والش داشت در این منطقه از جهان Ariz., و او به اتهام قتل درجه اول شواهد دستکاری خشونت و نقض حفاظت از نظم.

از بعد از ظهر دوشنبه پلیس بود و نه بهبود بدن در این مورد. یک تحقیق در حال انجام است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de