کلرادو از دست داده و بیش از 7000 انرژی پاک مشاغل پس از coronavirus pandemic, صنعت, سازمان می گوید

کلرادو و این کشور همچنان به از دست دادن انرژی پاک شغل توسط هزاران نفر از coronavirus شروع پخش كردن, صنعت ملی گروه روز دوشنبه گفت:.

تجزیه و تحلیل جدید توسط E2 کارآفرینان محیط زیست گفت: این صنعت از دست 27,000 شغل در سراسر کشور در ماه مه افزایش مجموع به 620,500 پس از coronavirus ناشی اقتصادی سرکوب. کلرادو از دست 7,531 شغل یک 11.2 درصد کاهش از مارس تا مه با توجه به گزارش.

مشاغل از محدوده ساخت و ساز به تولید و مهندسی شامل کار در انرژی های تجدید پذیر, انرژی, بهره وری, هیجانی, حمل و نقل و سوخت های زیستی.

با وجود کاهش های اخیر در سراسر کشور در تعداد برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری این انرژی پاک در صنعت نیست شاهد بهبود باب Keefe, E2 اجرایی گفت: در تماس با خبرنگاران.

“این چیزی است که ما در حال دیدن و در عین حال در چه قبل از COVID-19 یکی از سریع ترین رشد بخش از اقتصاد ما” Keefe گفت.

کلرادو بود 62,420 انرژی پاک مشاغل در پایان 2019 با توجه به صنعت ، نزدیک به 3.4 میلیون نفر در سراسر کشور مشغول به کار در صنعت در پایان سال گذشته با توجه به E2.

Keefe و گرگوری Wetstone, رئيس جمهور و مدیر عامل شورای آمریکایی در انرژی های تجدید پذیر گفت: آنها امیدوارند کنگره به آدرس این صنعت نگرانی به عنوان آن را در نظر وضع قوانین بیشتر برای کمک به اقتصاد است.

یک راه برای کمک به خواهد بود به باد و انرژی خورشیدی اعتبار مالیاتی قابل استرداد Wetstone گفت. مشتریان و سرمایه گذاران خواهد بود قادر به پرداخت مستقیم در محل از اعتبار مالیاتی.

بازپرداخت شد به طور موقت تصویب شده در سال 2009 در پاسخ به رکود اقتصادی بزرگ با توجه به انرژی خورشیدی انجمن صنایع.

کنگره جلسات کمیته برنامه ریزی شده در جمعه شد و انتظار می رود به تمرکز بر روی انرژی پاک مشاغل Wetstone گفت.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس خواسته است تا مقامات فدرال برای گسترش باد و انرژی خورشیدی اعتبار مالیاتی به عنوان به خوبی به عنوان آنها را استرداد خواهد in tights, مدیر اجرایی, کلرادو, انرژی گفت در یک ایمیل.

ارزش اعتبار مالیاتی فدرال برای باد و انرژی خورشیدی پروژه های در حال کاهش می یابد در مراحل و در نهایت خواهد شد به پایان رسید.

“کلرادو و ملت به عنوان یک کل خواهد از سود هماهنگ فدرال سرمایه گذاری در زیرساخت ها و انرژی های پاک” in tights گفت. “دولت فدرال دارای یک فرصت برای کمک به کسب و کار و جوامع بهبود یافتن از اثرات این بیماری همه گیر در حالی که ساختمان صنایع آینده و مقابله با ما آب و هوا و تمیز کردن هوا چالش است.”

پلیس را تعیین کرده است هدف از دیدن کلرادو 100 درصد از برق خود را از منابع تجدید پذیر توسط 2040. قوانین مصوب در سال 2019 به اهداف تعیین شده برای کاهش گاز گلخانه ای, گازهای گلخانه ای.

در حالی که این انرژی پاک در صنعت و اقتصاد به طور کلی همچنان به مبارزه وجود دارد بارقه امید در انرژی های تجدید پذیر در کلرادو. مایک کروگر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت گروه تجارت کلرادو خورشیدی و ذخیره سازی انجمن گفت: شرکت هایی که کار بر روی مسکونی و پشت بام تاسیسات انرژی خورشیدی شروع به بازگرداندن furloughed کارکنان.

“در پشت بام و مسکونی خورشیدی طرف ما متوقف خونریزی و ریختن مشاغل” کروگر گفت.

قبل از شیوع کروناویروس خورشیدی صنعت تا به حال بیشتر از مشاغل واجد شرایط کارگران کروگر گفت. خورشیدی شرکت سعی به نگه داشتن بر روی این افراد در طول رکود اقتصادی است.

“فرض بر این است که آینده است که هنوز هم بسیار قوی است که تقاضا برای انرژی خورشیدی است و نه دور,” کروگر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de