کلرادو مانند کشورهای دیگر سبك سلامت روان برنامه های میان بحران بهداشتی

توسط Markian Hawryluk, قیصر سلامت نیوز

به عنوان یک نوجوان, Paulina قلعه تلاش برای سالها با افکار خودکشی. هنگامی که او سلامت روحی و روانی بود که در آن اکثر شکننده او را منزوی خودش صرف روز در اتاق خود را به تنهایی.

حسن نیت ارائه میدهد از Paulina قلعه

Paulina قلعه با استفاده از روال هفتگی به مدیریت او سلامت روانی — ساخته شده بدتر از انزوا در طول coronavirus بیماری همه گیر. “ما نیاز به شروع درمان بهداشت روانی همان است که ما فراموش سلامت جسمی” او می گوید. “این یک مسئله است که ما باید برای متوقف نگه داشتن در تاریکی است.”

“که دقیق چیزی است که باعث می شود شما احساس می کنید به طور قابل توجهی بدتر” 26 ساله دنور زن گفت. “ایجاد یک چرخه که در آن شما به طور مداوم گرفتن به حفر یک سوراخ عمیق تر.”

بخشی از بهبود او درگیر خودش مجبور به ترک اتاق خود را به معاشرت و یا به خارج از ورزش. اما COVID-19 همه گیر شده و همه از آن بسیار سخت تر است. به جای تعامل با مردم در خیابان در کار خود را به عنوان یک سیاسی canvasser, او در حال کار در صفحه اصلی بر روی تلفن. و اجتماعی فاصله قوانین در جای او فرصت کمتری برای دیدار با دوستان.

“از آنجا که ویروس آغاز شده,” او گفت: “این خیلی آسان تر به سقوط دوباره به چرخه.”

بین چالش های همه گیر از ناآرامی های اجتماعی و بحران اقتصادی ارائه دهندگان خدمات سلامت روان هشدار می دهند که نیاز به خدمات بهداشت رفتاری در حال رشد است. در عین حال در مواجهه با کمبود بودجه کلرادو است که کاهش هزینه در تعدادی از مصرف مواد و سلامت روانی با استفاده از برنامه های درمانی.

در سراسر کشور از رکود اقتصادی و کاهش درآمد دولت در همان زمان همه گیر افزایش یافته است و هزینه های, مجبور به قانونگذاران به درد تصمیم گیری در مورد چگونه به تعادل بودجه خود را. قانونگذاران ایالتی مجبور به در نظر گرفتن مراقبت های بهداشتی کاهش و تاخیر جدید برنامه های بهداشت حتی در میان یک مراقبت های بهداشتی در بحران است. اما بسیاری از نمایندگان مجلس و کارشناسان بهداشت و درمان نگران کاهش نیاز به تعادل بودجه دولت در حال حاضر می تواند باعث تشدید این بیماری همه گیر و رکود اقتصادی پایین خط.

“مراقبت های بهداشتی کاهش تمایل دارند در جدول و البته آن را معکوس” گفت: Edwin پارک سلامت استاد سیاست در دانشگاه جورج تاون. هنگامی که وجود دارد یک رکود اقتصادی که مردم از دست دادن شغل خود و بیمه سلامت او اشاره کرد که بسیار لحظه ای که مردم نیاز به کسانی که در برنامه های بهداشت ،

“همه چیز باید در جدول”

در کلرادو برای مثال نمایندگان مجلس تا به حال برای پر کردن $3.3 میلیارد سوراخ در بودجه مالی سال 2020 آغاز شده است که ژوئیه 1. که شامل کاهش به یک تعداد انگشت شماری از برنامه های بهداشت روانی با کلی پس انداز اما به طور بالقوه تاثیر قابل توجهی بر کسانی که با تکیه بر آنها.

آنها قطع $1 میلیون از یک برنامه طراحی شده برای نگه داشتن افراد مبتلا به بیماری های روانی از بیمارستان و یکی دیگر از میلیون نفر از خدمات بهداشت روانی برای نوجوانان و بزرگسالان مجرم. نمایندگان مجلس با کاهش بودجه برای درمان سوء مصرف مواد در شهرستان, زندان توسط $735,000 و حذف 5 میلیون دلار اختصاص داده شده برای برنامه های درمان اعتیاد در جوامع محروم. و که همه بالای 1% کاهش به جامعه پزشکی ارائه دهندگان که ارائه مراقبت های بهداشتی به دولت فقیرترین ساکنان.

برخی از این کاهش جبران شد توسط $15.2 میلیون در فدرال مراقبت در قانون بودجه اختصاص داده شده به رفتاری برنامه مراقبت های بهداشتی. اما برخی از برنامه ها به طور کامل defunded. کاهش دادند در درجه اول در برنامه هایی که تا به حال شروع نشده یا تا به حال شده است به طور کامل اجرا شده است. منطق: کسانی که کاهش نمی خواهد که به عنوان عمیق یک اثر است.

دویل Forrestal, مدیر عامل شرکت کلرادو رفتاری بهداشت و درمان شورای اسلامی که نشان دهنده 23 رفتاری ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و نگرانی است که منابع را نمی خواهد وجود داشته باشد برای ظهور موج از کسانی که توسعه بهداشت روانی و یا مسائل مربوط به اعتیاد در طی این بیماری همه گیر.

“افرادی که جدا شده در صفحه اصلی در حال نوشیدن مقدار زیادی بیشتر, شاید داشتن مشکلات دیگر — انزوای اقتصادی, ناامیدی,” او گفت:. “رفتن وجود دارد به عنوان یک کل جدید هجوم هنگامی که همه از این طول می کشد نگه دارید.”

قانونگذاران ایالتی گفت که آنها در تلاش برای جلوگیری از برش برنامه های را که مانع پاسخ به همه گیر و یا بهبود اقتصادی.

“وجود دارد یک میل در هر دو طرف به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از هزینه های مراقبت های بهداشتی در کلرادو گفت:” دموکراتیک Rep. Dylan Roberts. “اما زمانی که شما به دنبال در سراسر-هیئت مدیره کاهش همه چیز روی میز است.”

هر دولت با آن مواجه است مشابه معمای. با تشکیل پرونده مالیاتی مهلت تحت فشار قرار دادند به 15 ژوئیه متحده مطمئن نیستید چقدر درآمد مالیات بر درآمد آنها جمع آوری خواهد شد.

بنابراین علاوه بر برش را که در آن ممکن است کشورهای در حال یورش وجوه احتیاطی — کلرادو repurposed پول از توتون و تنباکو حل و فصل و ماری جوانا مالیات به ساحل تا بودجه خود را. متحده نیز بهره برداری از سرمایه روز بارانی, که, با توجه به انجمن ملی از بودجه دولت افسران رشد به سطح رکورد پس از رکود اقتصادی سال 2008.

سیاست های جدید به تاخیر افتاد

به طور کلی حداقل 43 متحده ساخته شده برخی از تغییرات به منظور تسهیل در دسترسی به خدمات درمانی و یا بیمه سالمت کودکان برنامه به عنوان بسیاری از مردم از دست داده اند کار خود را بر اساس بیمه سلامت در COVID بحران است. و در اواخر ماه ژوئن رای دهندگان در اوکلاهما تایید گسترش مدیکید برای بیشتر ساکنان. اما از زمان شروع این بیماری همه گیر متحده آمریکا از جمله کانزاس و کالیفرنیا را قرار داده قصد دارد به گسترش مدیکید واجد شرایط بودن برای آن فراهم می کند مراقبت های بهداشتی برای افراد کم درآمد است.

“این علائم می گوید که نمی تواند کسری بودجه را صرف با وجود این نیاز بزرگ برای پوشش بیشتر گفت:” سارا Collins, معاون رئیس جمهور برای پوشش مراقبت های بهداشتی و دسترسی در صندوق مشترک المنافع مستقل تحقیقات سیاستگذاری سلامت بنیاد مستقر در نیویورک است. “اگر آنها صرف بیشتر در یک منطقه که به معنی کاهش در دیگری.”

کلرادو تا به حال تهاجمی در دستور کار سلامت در سال های اخیر اما تا به حال به تسلیم برنامه ریزی برای بهداشت عمومی بیمه گزینه ای است که می تواند به ارائه مقرون به صرفه تر طرح برای مردم به خرید بیمه خود را.

قوه مقننه کشته شدن یک پیشنهاد برای ایجاد سالانه سلامت روان معاینه. اندازه گیری هزینه دولت تنها $13,000 اما به لیبریا Jared پلیس نشانه های او نمی خواهد ثبت نام هر صورتحساب است که شامل حکم جدید برای شرکت های بیمه.

دموکراتیک تشکر. دفنه Michaelson Jenet که حمایت معاینه و اندازه گیری نا امید شده بود.

“هر یک از ما در حال رفتن به گرفتن COVID اما هر یک از ما باید یک سلامت روان, تاثیر,” او گفت:.

در دراز مدت پیامدهای

هنگامی که بحران اقتصادی برطرف رابرتز گفت: نمایندگان مجلس با نگاه به بازگرداندن بودجه به برخی از برنامه های آنها را کاهش دهد.

اما کاهش اغلب آسانتر از به بازگرداندن — به عنوان نشان داده شده توسط کاهش در طول رکود اقتصادی سال 2008 با توجه به جورج تاون پارک.

“کاهش بسیاری بودند که هرگز به طور کامل بازسازی, حتی اگر ما در یکی دیگر توسعه اقتصادی دوره در تاریخ کشور ما” پارک گفت.

او همچنین نگرانی بسیاری از کوچکتر مراقبت های اولیه و رفتاری ارائه دهندگان خدمات سلامت که دیدم کمتر از بیماران از طریق درهای خود را به دلیل اقامت در خانه سفارشات در طول همه گیر ممکن است زنده ماندن نیست.

“این بدان معناست که دسترسی کمتری به مراقبت از جمله مراقبت های معمول مانند واکسیناسیون,” او گفت:. “اگر بچه ها نیست واکسینه آنها ممکن است بیشتر در معرض آنفولانزا و سرخک ساخت آنها را بیشتر در معرض COVID-19. که باعث می شود آن را مشکل تر برای یک تاکید کرد سیستم مراقبت های بهداشتی به سعی کنید برای مقابله با پتانسیل موج دوم از عفونت.”

دراز مدت سلامت روان تلفات ممکن است سخت تر به فروشگاه.

قلعه ای است با تمرکز بر ایجاد روال برای کمک به او در مدیریت سلامت روانی در طول بیماری همه گیر. هر چهارشنبه شب او نقش بازی آنلاین با دوستان خود. و هر شب جمعه او و دوست پسر او ساخت یک آتش سوزی در حیاط خلوت.

“اگر من می دانم که مردم انتظار دارند من به جایی در 6 ساعت که تعهد من را تشویق می کند به بیرون رفتن” او توضیح داد. “روز وجود دارد این یک مبارزه است. من باید به تمرکز بر روی گام های کودک.”

هنوز هم قلعه نگرانی در مورد دیگران که ممکن است در طول مبارزه همه گیر. او را امضاء کرده است به کار با کلرادو فصل Young Invincibles که لابی برای مراقبت های بهداشتی و آموزش عالی و نیروی کار سیاست برای کمک به افراد جوان است. حتی به عنوان ایالت و دولت فدرال را در بر داشت این پول برای کمک به بیمارستان ها و پزشکان در درمان اثرات فیزیکی از COVID همه گیر او نمی بینم به همان تعهد به درمان آن سلامت روان مراجعه کنند.

“ما نیاز به شروع درمان بهداشت روانی همان است که ما فراموش سلامت جسمی” او گفت:. این یک مسئله است که ما باید برای متوقف نگه داشتن در تاریکی است.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید این است که فکر کردن در مورد خودکشی, فراخوان ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 یا استفاده از تاسیسات آنلاین چت هر دو در دسترس در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است.

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *