کلرادو مقامات نیروی کار درخواست مردم برای استفاده از مزایای بیکاری برای انجام این کار در روزهای خاص بر اساس نام خانوادگی به حد بار بر روی سیستم

دولت بیمه بیکاری سیستم نرم افزار است به طوری غیرمنتظره دولت مقامات نیروی کار هستند درخواست متقاضیان به تنها اعمال می شود در روزهای خاص در زمان های خاص بر اساس نام خانوادگی خود را در امیدوار است که شکستن logjam.

همانطور که از روز دوشنبه کلرادو وزارت کار و اشتغال است که درخواست از مردم با نام آخرین است که با شروع حروف A, M تنها به ورود به سیستم بر روی ColoradoUI.gov سایت در روزهای یکشنبه سه شنبه پنج شنبه ها و یا پس از 12 p. m. روز شنبه به تلاش برای فایل مدعیان بیکاری. مردم با نام شروع با N از طریق Z به خواسته اعمال می شود تنها در روزهای دوشنبه چهارشنبه جمعه ها و یا قبل از 12 p. m. روز شنبه.

داوطلبانه درخواست می آید به عنوان بی سابقه ترافیک سیل دولت بیمه بیکاری سایت و بی سابقه تماس حجم هرچه به آن خط پشتیبانی از مشتری. عجله رانده است توده کسب و کار و تعطیلی و اخراج مرتبط با گسترش رمان coronavirus و در نتیجه بهداشت عمومی اقدامات است.

بین پنج شنبه و جمعه هفته گذشته دولت دریافت حدود 25,000 بیکاری برنامه های وزارت کار, مقامات گفت: بیش از 14 برابر افزایش بیش از قبل در هفته و به احتمال زیاد تنها یک بخش کوچک از کل تعداد افرادی که به دنبال پشتیبانی می کند. تماس به کلرادو وزارت کار و استخدام خدمات مشتریان خط افزایش ده برابر بیش به 99,000.

در ضمن متقاضیان باید گله و شکایت از غیر قابل اعتماد سیستم در معرض ابتلا به لگد زدن مردم به عنوان آنها در تلاش برای فایل. دولت تا به حال به این سیستم برای تعمیر و نگهداری بارها و بارها در طول دو هفته گذشته.

گذشته از درخواست از مردم برای تنها فایل در روزهای خاص وزارت کار این است که نیروی انسانی آن در تماس با مرکز رسیدگی به حجم کار. نود و داخلی کارکنان منتقل شدند که نقش دوشنبه. یکی دیگر از 90 مرکز تماس و سند مدیریت کارمندان اضافه خواهد شد آوریل 3, با توجه به انتشار اخبار.

“صبح تنهایی, ما تا به حال 186,000 تلاش برای تماس با ما تماس با مرکز. که تعداد یک هفته پیش بود 9,000” جو Barela مدیر اجرایی دولت در وزارت کار گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “همه ما سیستم های غیرمنتظره – به عنوان UI سیستم در سراسر کشور – و ما می دانیم که نا امیدی و اضطراب بالا است. ما در حال انجام بهترین ما می توانیم برای حرکت این زمان نامشخص و متقاضیان می خواهید به دانستن منافع خود نمی شود کاهش می یابد با توجه به هر پرونده به تاخیر می اندازد.”

وزارت کار مقامات تاکید دارد که در میان پر چالش های تمام متقاضیان خواهد بود و مجاز به backdate ادعای خود را به آخرین روز آنها کار کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im