کلرادو K-12 آموزش و پرورش, اخبار خلاصه: جدید مهد کودک باز, آموزش و پرورش صورتحساب پیشرفته و بیشتر

جدید مهد کودک باز

اکیناسه مونتسوری یک معلم-اجرای مهد کودک باز خواهد شد 2 مارس در سابق کافی شاپ در 300 Elati سنت روش مونتسوری به کودکان آزادی بیشتری برای انتخاب فعالیت های خود را در کلاس های درس سنتی.

مدرسه را 25 اسلات برای دانش آموزان سنین 30 سال به 6 سال است. کامل شهریه دلار است 1,350 هر ماه با 250 دلار مواد هزینه هر سال اما خانواده های کم درآمد می تواند درخواست برای کاهش شهریه.

یکی دیگر از مهد کودک گل پامچال مدرسه در Candelas اخیرا در 9179 Kendrick سنت در Arvada. مدرسه می تواند تا گنجایش 212 دانش آموزان از سنین 6 ماه تا 5 سال. این دوره آموزشی شامل موسیقی حرکت و اساسی اسپانیا و همچنین در اوایل سواد و مهارت های ریاضی.

آموزش و پرورش صورتحساب حرکت رو به جلو

آموزش زیر مربوط به لوایح تصویب اولیه خود کمیته در کلرادو مجمع عمومی:

  • خانه بیل 1275 را در ایالتی در کالج به همه جانبازان و اعضای فعلی نیروهای مسلح و همچنین همسران و کودکان تا سن 22. همسران و فرزندان متوفی خدمات اعضا نیز خواهد بود واجد شرایط. این لایحه به تصویب مجلس کمیته آموزش و پرورش است و رهبری به مجلس برای در نظر گرفتن.
  • خانه بیل 1007 خواهد ایجاد یک گروه کاری برای بررسی راه هایی برای افزایش تنوع در آموزش نیروی کار که عمدتا متشکل از زنان سفید. این لایحه به تصویب مجلس و رهبری به مجلس سنا.
  • خانه بیل 1005 نیاز Safe2Tell دولت برنامه ای برای گزارش تهدید برای ایمنی دانش آموز به تماس های مسیر به یک بحران اپراتور که می تواند کمک به دانش آموزان در پریشانی شدید و ارسال افراد که در معرض خطر فوری به یک توزیع کننده است. آن را به تصویب مجلس کمیته آموزش و پرورش خواهد شد و به کمیته تخصیص.
  • خانه بیل 1110 خواهد ایجاد یک برنامه برای کمک هزینه تا $500 برای دانشجویان که تجربه شرایط اضطراری مالی. آن را تصویب کمیته آموزش و پرورش و رفتن به تخصیص.
  • سنا لایحه 001 خواهد ایجاد یک “قطار مربی” برنامه برای آموزش کارکنان مدرسه در مورد سلامت روان دانشجويان ، آن را به تصویب مجلس سنا کمیته آموزش و پرورش است و رهبری به کمیته تخصیص.

داروهای تجویزی اطلاعات در جلسه برنامه ریزی شده

تخته سنگ دره مدرسه منطقه برگزار خواهد شد یک جلسه برای والدین در مورد داروهای تجویزی سوء استفاده در روز سه شنبه.

جلسه اجرا خواهد شد از 6:30 تا 8:30 p. m. در پادشاه دبیرستان. آن را پوشش چگونه به صحبت کردن با بچه ها در مورد داروهای تجویزی و چگونه به حمایت از یک کودک که در حال تلاش برای ترک مواد مخدر. برای اطلاعات بیشتر ایمیل [email protected]

دولت هیئت مدیره بسته آنلاین ابتدایی

کلرادو دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش به کارگردانی Douglas County School District به امید آنلاین مدرسه ابتدایی در پایان سال تحصیلی جاری.

مدرسه ابتدایی تا به حال یک امتیاز پایین در دولت نظام رتبه بندی برای نه سال به دلیل نمرات آزمون که در میان پایین ترین در کشور است. امید متوسط و بالا مدرسه برنامه خواهد بود و مجاز به ادامه فعالیت است. امیدوارم که در عمل 11 “مراکز آموزش” در هشت مدرسه در مناطق که در آن دانش آموزان در درس آنلاین تحت نظارت بزرگسالان.

هیئت مدیره تصویب طرح های بهبود برای دنور مدارس عمومی لینکلن و دستی دبيرستان. هر دو مدارس همکاری را با دانشگاه ویرجینیا در برنامه های بهبود, اما هنوز هم می توان به مدیریت منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>